Podesty ruchome Kielce

Szukasz wypożyczalni, która oferuje podesty ruchome? Kielce to miasto, gdzie można skorzystać z usług AA Herkules! Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu podnośnikowego już od 2008 roku i dzisiaj nasza flota liczy ponad 750 zróżnicowanych maszyn!

 

Podesty ruchome w Kielcach – wybierz profesjonalny sprzęt od cenionych producentów!

 

Dzięki podestom ruchomym można prowadzić wiele prac na wysokości jeszcze łatwiej i bezpieczniej. Dzisiaj podesty ruchome są niezastąpione na placach budów, używane są podczas magazynowania, montażu czy konserwacji, a to jedynie kilka ich zastosowań. Właśnie dlatego nasza wypożyczalnia AA Herkules przygotowała dla Klientów z Kielc kompleksową ofertę wynajmu podnośników.

W naszej flocie znajdują się podesty ruchome wyłącznie od uznanych producentów, między innymi Genie, Nifty Lift, Haulotte czy JLG. Dzięki temu możesz mieć pewność, że korzystasz z profesjonalnego sprzętu, który sprawdzi się w wymagających zadaniach.

 

W naszej ofercie dostępne są urządzenia w poniższych wariantach:

 • Podesty ruchome teleskopowo-przegubowe, również na gąsienicach,
 • Podesty ruchome nożycowe,
 • Podesty ruchome masztowe,
 • Ładowarki teleskopowe.

 

Oferujemy podesty ruchome z elektrycznymi, bezemisyjnymi silnikami przystosowane do prac w obiektach i sprawdzone na równych terenach na zewnątrz. Do robót na wymagających podłożach przygotowaliśmy zwyżki spalinowe z terenowymi podwoziami, które z łatwością radzą sobie na nierównościach.

Nie wiesz, jaki podest ruchomy wybrać? Nasi specjaliści doradzą Ci, co wynająć, by prace wysokościowe przebiegały bezproblemowo.

Wynajmij podest ruchomy w Kielcach w wypożyczalni AA Herkules!

Od lat zaopatrujemy naszych Klientów w nowoczesny sprzęt podnośnikowy na korzystnych warunkach i z pełną obsługą – transportem, szkoleniami, serwisem.

Zadzwoń do nas

Dostarczamy podnośniki w Kielcach w atrakcyjnych cenach!

 

AA Herkules to wypożyczalnia podnośników założona w 2008 roku. Od tego momentu rozwijamy się, by zapewniać naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Gdy potrzebny jest podest ruchomy, Kielce to jedna z lokalizacji, gdzie świadczymy nasze usługi.

Na tle konkurencji prezentujemy rozbudowaną gamę podnośników o zróżnicowanych parametrach technicznych i zapewniamy naszym Klientom kompletne wsparcie. Niezależnie od tego, czy planujesz wynajem krótkoterminowy podnośnika, czy poszukujesz sprzętu na dłuższy czas, przygotujemy dla Ciebie korzystną wycenę!

 

W AA Herkules nasza oferta obejmuje:

 • Transport sprzętu podnośnikowego – posiadamy nowoczesne zaplecze do przewozu podnośników i dostarczamy je do naszych Klientów zawsze na czas.
 • Serwis podnośników – żadne usterki nie będą już problemem, ponieważ każdemu z Klientów zapewniamy mobilny serwis, a w razie potrzeby wymieniamy sprzęt na nowy.
 • Szkolenia operatorów podnośników – gdy chcesz wysłać pracowników na kurs na podesty ruchome, Kielce to miasto położone blisko Katowic, gdzie znajduje się nasz ośrodek szkoleniowy UDT-CERT. Razem z nami zdobycie uprawnień jest łatwe i szybkie.

 

Wynajmij podnośnik w Kielcach w AA Herkules – zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszą wypożyczalnią!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Oddział Mazowieckie
Siedziba Główna Śląsk
Oddział Dolny Śląsk
Oddział Łódzkie
 • Oddział Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Siedziba Główna Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Oddział Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Oddział Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie