Znajdź nas na mapie

Podnośniki budowlane - wynajem

Wynajmij zwyżkę na budowę w AA Herkules! Zaopatrujemy naszych klientów w sprzęt przeznaczony do podnoszenia pracowników i ładunków na placach budów. Dostarczamy wolnobieżne podesty budowlane umożliwiające prowadzenie efektywnych robót na zewnątrz i we wnętrzach oraz ładowarki teleskopowe mogące unieść ładunki o ciężarze do 4 ton. Zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę na zwyżki budowlane!


Najlepsze podnośniki budowlane w naszej ofercie

 

Podnośniki budowlane to sprzęt dedykowany zarówno na zewnętrzne place budowy, jak i na obiekty zamknięte. Umożliwia podnoszenie i przenoszenie ładunków oraz podnoszenie pracowników do prowadzenia robót wysokościowych, ułatwiając realizację inwestycji budowlanych. 

 

Wypożyczalnia AA Herkules dysponuje rozbudowanym zapleczem, które obejmuje markowe zwyżki budowlane umożliwiające prace na wysokości nieco ponad 25 m. Szeroka oferta powoduje, że odpowiadamy potrzebom wszystkich Klientów prowadzących inwestycje budowlane, które wymagają wykorzystania sprzętu podnośnikowego.

 

Dostarczamy sprzęt przeznaczony do prac w różnych obszarach:

 • maszyny na budowy na zewnątrz – oferujemy zwyżki spalinowe o konstrukcji nożycowej oraz teleskopowo-przegubowej, które wyróżniają się niezawodną pracą na wymagającym terenie. Wyposażone w silniki Diesla, napędy 4x4 i terenowe ogumienie stawiają czoła wyzwaniom na nierównych podłożach. Nasza flota obejmuje również markowe manitou JCB dostępne z osprzętem jak widły i łyżki.
   
 • maszyny na budowy w stanie zamkniętym – dostarczamy wydajne podnośniki budowlane wyposażone w silniki elektryczne. Dostępne u nas zwyżki nożycowe, przegubowo-teleskopowe, masztowe oraz podesty na gąsienicach pozwalają na dotarcie do wysoko położonych obszarów w budynkach. W naszej flocie dostępne są również podnośniki na budowę o kompaktowych wymiarach, które przejeżdżają przez drzwi i mogą być transportowane windami.

Wybierz sprawdzone zwyżki budowlane!

Wypożyczalnia podnośników AA Herkules dostarcza podnośniki na budowę tanio i bez skomplikowanych formalności – skorzystaj z naszej oferty.

Kliknij i połącz

Podnoś pracowników oraz materiały budowlane z AA Herkules

 

Aby prace mogły przebiegać szybko i sprawnie wychodzimy naprzeciw potrzebom branży budowlanej — dostarczamy zwyżki na budowy wraz z kompleksową obsługą. Jesteśmy do dyspozycji w kilku niezależnych oddziałach w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie i Rzeszowie, gdzie znajduje się łącznie kilkaset podnośników budowlanych gotowych do pracy. Zwyżki i ładowarki z oferty pozwalają na ergonomiczną pracę na wysokości oraz możliwość transportowania materiałów budowlanych na znaczne wysokości.

 

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest dostęp do rozbudowanej gamy usług:

 • Doradzamy w doborze najlepszych urządzeń przeznaczonych na budowy. 
 • Prowadzimy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – elastycznie dopasowujemy się do potrzeb Klientów.
 • Oferujemy markowy sprzęt od najlepszych producentów, między innymi Genie, Haulotte, JLG, Niftylift, Manitou, JCB. 
 • Dysponujemy własnym zapleczem transportowym i dowozimy sprzęt bezpośrednio do naszych Klientów. 
 • Świadczymy usługi serwisowe zarówno w przypadku zleceń zewnętrznych, jak i w razie wystąpienia awarii. 
 • Organizujemy szkolenia operatorów – prowadzimy certyfikowany ośrodek szkoleniowy zapewniający możliwość zdobycia kwalifikacji UDT/TDT.

 

Rozpocznij pracę z odpowiednim sprzętem – z wypożyczalnią AA Herkules zyskasz pewność, że otrzymasz sprzęt, który sprosta wszystkim wyzwaniom na placu budowy. Skontaktuj się z nami i uzyskaj indywidualną ofertę!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!