Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżki – Sosnowiec

Wypożyczalnia AA Herkules oferuje na wynajem profesjonalne i markowe zwyżki. Sosnowiec jako intensywnie rozwijające się miasto jest jednym z obszarów naszej działalności. Dostarczamy podnośniki nożycowe, przegubowo-teleskopowe, masztowe, na gąsienicach i świadczymy usługi serwisowe i szkoleniowe. Dołącz do naszych Klientów z Sosnowca!

 

Wynajem zwyżek w Sosnowcu - rozbudowana flota

 

Prace prowadzone na wysokości wymagają odpowiedniego zaplecza. W wypożyczalni AA Herkules wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom Klientów prowadzących roboty budowlane, wykończeniowe, inwentaryzacyjne i inne czynności wymagające użycia podnośników. Dostępny u nas wynajem zwyżki na terenie miasta Sosnowiec stanowi krótkoterminowe i długoterminowe wsparcie w korzystnej cenie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zwyżki w Sosnowcu na jeden dzień, czy do realizacji dłuższego projektu, jesteśmy gotowi do pomocy. Wynajmujemy podnośniki bez skomplikowanych formalności!

Nasza rozbudowana flota podestów ruchomych o zróżnicowanych parametrach umożliwia realizację prac na wysokości nawet do 25,6 m. Podnośniki z naszej floty można wykorzystać do pracy wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz. Dysponujemy podnośnikami, które zaliczają się do poniższych kategorii:
 

 • podnośniki nożycowe,

 • podnośniki teleskopowo-przegubowe,

 • podnośniki masztowe,

 • podnośniki na gąsienicach (pająk).
   

Elektryczne podnośniki wyposażone są w ciche, bezemisyjne silniki i pojemne akumulatory pozwalające na wykonywanie czynności w halach, magazynach, galeriach handlowych, kościołach, obiektach sportowych i innych podobnych miejscach. Podnośniki spalinowe wykorzystywane są do pracy na zewnątrz. Mocny silnik Diesla w połączeniu z napędem na cztery koła i terenowymi oponami sprosta najbardziej wymagającym nawierzchniom i trudnemu terenowi.

Potrzebujesz profesjonalnej zwyżki w Sosnowcu?

Oferujemy podnośniki najlepszych producentów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zamów sprzęt z dostawą!

Zadzwoń do nas

Wynajem zwyżek dopasowany do potrzeb Twojej firmy

 

Wypożyczalnia AA Herkules oferuje starannie wyselekcjonowane, regularnie serwisowane zwyżki na wynajem w Sosnowcu. Każdy z naszych Klientów może liczyć na atrakcyjną ofertę dopasowaną do swoich konkretnych potrzeb. Oprócz wynajmu nasza wypożyczalnia oferuje kompleksowy serwis maszyny oraz transport podnośnika bezpośrednio na miejsce wskazane przez klienta.

Pomożemy przy wyborze odpowiedniej zwyżki i dostarczymy na terenie całego Sosnowca (w promieniu 150 km od naszej siedziby). Wybierając ofertę AA Herkules, uzyskujesz sprzęt nie tylko dopasowany do uprzednio wcześniej określonej specyfikacji wykorzystania zwyżki, lecz również objęty pomocą techniczną w razie pojawienia się jakichkolwiek potencjalnych usterek. Dysponujemy flotą pojazdów serwisowych i kadrą wykwalifikowanych mechaników, by usuwać usterki bezpośrednio na miejscu pracy. W razie poważnych awarii od razu dostarczymy sprzęt zastępczy. Świadczymy również usługi szkoleniowe – szkolimy operatorów na kursach w naszym certyfikowanym ośrodku UDT-CERT w Katowicach. Dzięki stosowanym przez nas metodom nauczania uzyskujemy wysoką zdawalność egzaminów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wynajmu zwyżek – Sosnowiec to miasto, w którym możemy dostarczyć je szybko pod każdy adres. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, gdy trzeba wykonać prace na wysokości. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie