Znajdź nas na mapie

Zwyżki Ruda Śląska

Wynajmujemy pozwalające pracować na wysokości do 10, 15, 20 i 25,6 m zwyżki. Ruda Śląska to kolejne miasto, do którego nasze podesty ruchome oraz ładowarki teleskopowe trafiają nad wyraz często - z czego niezmiernie się cieszymy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nożycowych, teleskopowych i masztowych podnośników na terenie Rudy Śląskiej i do kontaktu.

 

Podnośniki na inwestycje budowlane i dla firm usługowych

 

W ofercie wypożyczalni podestów ruchomych dla firm z Rudy Śląskiej, nasza wypożyczalnia ma kilkaset specjalistycznych podnośników. Dostępne są modele elektryczne oraz posiadające napędy spalinowe. W zależności od typu napędu maszyny mają różne ogumienie i przeznaczenie - do prac wewnątrz budynków oraz na place budowy i w teren. W ofercie znajdują się wyłącznie podnośniki renomowanych firm. Zwyżki koszowe wykorzystywane są w szczególności do podnoszenia osób z wyposażeniem, do transportu i podnoszenia ciężkich ładunków (nawet do 4 ton) można wykorzystać, posiadające także szereg innych zastosowań ładowarki teleskopowe. Oferta wynajmu sprzętu podnośnikowego AA Herkules dzięki wykorzystaniu różnego typu urządzeń jest kierowana zarówno do wykonawców inwestycji budowlanych, do prac tj. budowa mostów, wiaduktów, prace konstrukcyjne związane z budową hal produkcyjnych, magazynowych, wieżowców, a także do firm z sektora usługowego w przypadku prac konserwacyjnych, instalacyjnych, serwisowych i realizacji wielu innych usług.

 

Kontaktując się z działem wynajmu, nasi technicy pomogą dobrać odpowiedni typ i model podnośnika do realizacji konkretnych zadań. Zaproponują także cenę wynajmu, zależną od czasu i ilości maszyn. Firmy potrzebujące wolnobieżnych podestów ruchomych lub ładowarki teleskopowej na terenie miasta Ruda Śląska zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Potrzebna Ci zwyżka?

Ruda śląska jest obsługiwana z naszego śląskiego oddziału - szybko i na jasnych zasadach dostarczymy podest pod wskazany adres!

Nie czekaj, zadzwoń!

Obsługa na najwyższym poziomie

 

Pozwalamy sięgać wysoko! Na wysokim poziomie są także nasze usługi związane bezpośrednio z wynajmem podestów ruchomych firmom z Rudy Śląskiej. Poza kompetencjami i wsparcie na etapie ofertowania zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie transportu, serwisu i napraw, a także szkoleń na operatorów zwyżek.

 

Ruda Śląska jest miastem, na którego terenie wybrany podest ruchomy możemy dostarczyć klientowi naszą autolawetą, w ustalonym terminie oraz godzinie. Po zakończeniu najmu i telefonie odbierzemy zwyżkę ze wskazanego miejsca. Wynajmując podnośnik z naszej floty masz pewność, że został on sprawdzony, posiada ważną dokumentację i jest gotowy do pracy. Także w czasie trwania umowy wykonujemy przeglądy konserwacyjne i odpowiadamy za serwis. W razie jakichkolwiek awarii dysponujemy w pełni wyposażonymi autami serwisowymi i kadrą doświadczonych mechaników z uprawnieniami UDT- nie ma więc mowy o dłuższych przestojach w pracy. Obsługa podestów ruchomych wymaga posiadania uprawnień, dlatego firmom z Rudy Śląskiej oferujemy, także usługi związane ze szkoleniami pracowników w naszej bazie w Katowicach. Mamy elastyczne terminy i cieszymy się jednym z najwyższych odsetków zdawalności w regionie!

 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej wypożyczalni oraz współpracy. Od lat zapewniamy wynajem podnośników koszowych i podestów ruchomych klientom z Rudy Śląskiej!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie