Znajdź nas na mapie

Zwyżki Opole - Wynajem

Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni podnośników na Śląsku. Nasze doświadczenie w branży budowlanej, to kilkanaście lat, które przekładają się na profesjonalizm, który widać podczas świadczenia usług — potwierdzają to liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów. Dysponujemy kilkoma rodzajami podestów ruchomych, które sprawdzą się idealnie w zależności od typu wykonywanych prac. Zapraszamy klientów z Opola i okolic do zapoznania się z ofertą AA Herkules!

 

Wynajem zwyżek - Opole i okolice

 

Posiadając aż pięć oddziałów rozmieszczonych w Polsce, AA Herkules jest w stanie dostarczać podnośniki światowych producentów na większym obszarze. Dlatego też bez problemu dostarczymy zwyżki dla klientów z Opola i okolic. Do dyspozycji oddajemy kilkaset profesjonalnych podestów ruchomych ze zróżnicowaną specyfikacją. Rodzaje podnośników, które są dostępne w naszej flocie to:

 

 • zwyżki nożycowe (elektryczne i spalinowe)

 • podnośniki teleskopowo przegubowe (elektryczne i spalinowe)

 • podnośniki gąsienicowe (nazywane często pająkami; elektryczno/spalinowe)

 • podnośniki masztowe (elektryczne)

 • ładowarki teleskopowe 

 

Każdy z typów maszyn sprawdzi się lepiej lub gorzej w określonych warunkach. Dlatego, aby uniknąć problemów, wystarczy dobrać odpowiedni podnośnik przeznaczony do konkretnego zadania i specyfiki pracy. Maszyny posiadające zasilanie elektryczne (akumulatorowe) przeznaczone są głównie do pracy w pomieszczeniach zamkniętych jak np. magazyny, hale, wnętrza budynków, kościoły, itp. Charakteryzują się brakiem wydzielania jakichkolwiek zanieczyszczeń do atmosfery oraz posiadają szare, niebrudzące ogumienie wypełnione specjalną pianką. Jeżeli któraś z Opolskich firm potrzebuje sięgnąć do ciężko dostępnych miejsc na sporej wysokości, dobrym wyborem będą nasze podnośniki nożycowe elektryczne, których maksymalna wysokość robocza wynosi 16 m. Z kolei jeżeli potrzeba sięgnąć jeszcze wyżej, z pomocą przychodzą zwyżki teleskopowo-przegubowe elektryczne z wysokością roboczą 20,39 m. Hybrydą z dwoma typami zasilania są podnośniki gąsienicowe, które pozwalają sięgnąć na wysokość 23 metrów, co na naprawdę jest imponującym wynikiem. Skontaktuj się z nami, a profesjonalna obsługa pomoże Ci dobrać odpowiednią maszynę na korzystnych warunkach.

Potrzebujesz wynająć zwyżkę w Opolu lub okolicach?

Nic prostszego! Skontaktuj się z naszym biurem - oferujemy atrakcyjne warunki najmu, minimum formalności i pełen profesjonalizm.

Zadzwoń do nas

Wynajem podestów ruchomych to nie tylko to, czym się zajmujemy — sprawdź resztę usług AA Herkules

 

Oprócz wynajmu zwyżek na terenie Opola i okolic wypożyczalnia AA Herkules oferuje również usługę transportu maszyn. Wynajęte podnośniki dostarczane są bezpośrednio na miejsce pracy zwyżki przez własną flotę transportową. Dbając o naszych klientów, staramy się jak najszybciej i bezpiecznie dostarczać podnośnik na wskazane miejsce oraz je rozładować. W ramach wynajmu oferujemy korzystne ceny i elastyczne terminy transportu.

 

Nasi klienci mogą również liczyć na profesjonalny serwis zwyżki. Opolskie firmy (jak i również firmy spoza tej lokalizacji) mają gwarancję, że wynajmowane maszyny są starannie i regularnie serwisowane przez wykwalifikowaną kadrę mechaników. Konserwacje maszyn z naszej floty przeprowadza Urząd Dozoru Technicznego (UDT), z którymi ściśle współpracujemy. Jak wiadomo, maszyny są narażone na usterki, dlatego też posiadając flotę aut serwisowych, nasi serwisanci są w stanie zareagować na informację o napotkanym problemie nawet do godziny od zgłoszenia. W przypadku bardziej zaawansowanej usterki — wymieniamy maszynę na nową, aby zachować ciągłość prac klienta.

 

Szkolenia są kolejnym elementem, które wchodzą w skład świadczonych usług przez AA Herkules. Nasz ośrodek szkoleniowy znajdujący się w naszej głównej siedzibie w Katowicach szkoli:

 

 • Operatorów podestów ruchomych kategorii IP

 • Operatorów ładowarek teleskopowych kategorii I WJO

 

Jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT jesteśmy w stanie zapewnić jakościowe i profesjonalne szkolenia, które skutkują wysoką zdawalnością! W ramach kursu na podesty ruchome przygotowujemy do egzaminu państwowego przed komisją UDT oraz TDT (Transportu Dozoru Technicznego), który odbywa się również w naszej Katowickiej siedzibie. W AA Herkules możesz liczyć na przyjazną atmosferę podczas prowadzonych szkoleń przez wykwalifikowaną kadrę, ekspresowe terminy zapisy na szkolenia, poczęstunek kursantów (kawa, herbata, lunch). Zadzwoń (+48) 730 690 048, dowiedz się więcej i zapisz się lub swoich pracowników już teraz! 

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie