Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome Częstochowa

Wynajmujemy podesty ruchome i zwyżki koszowe dla firm z Częstochowy. Sprawdź ofertę wolnobieżnych nożycowych, przegubowych oraz masztowych modeli wypożycz podnośnik lub ładowarkę teleskopową sprawdzonej marki na jasnych zasadach i w konkurencyjnej cenie. Zadzwoń do AA Herkules!

 

Wynajem zwyżki dla firm z Częstochowy


Częstochowskim firmom zapewniamy dostęp do maszyn różnego typu z dwoma wersjami silnikowymi. Pierwsza opcja to zwyżki z silnikami elektrycznymi, które zapewniają bezpieczne użytkowanie w obiektach zamkniętych. Druga możliwość to podnośniki z silnikami spalinowymi, które wykorzystywane są na otwartych przestrzeniach i na placach budowy. Maszyny można podzielić także ze względu na konstrukcje. Podnośniki masztowe i najpopularniejsze w ofercie wózki nożycowe zapewniają, głównie wysięg w kierunku góra-dół (nożycowe model do 16 m, natomiast masztowe do 10 m). Zwyżki przegubowo-teleskopowe, poza zasięgiem w kierunku pionowym do 25,6 m, oferują wysięgi boczne nawet na 16 m.

Zwyżki przeznaczone do prac w przestrzeniach mają pełne koła z szarą niebrudzącą powierzchni gumą (zapobiegają rysowaniu oraz uszkodzeniom płytek i innych nawierzchni, co istotne w wielu przypadkach). Maszyny dedykowane do prac zewnętrznych zostały wyposażone w czarne mocno bieżnikowane opony, zgodnie z prawem wypełnione specjalną pianką, która ma za zadanie zapobiegać szybkiemu ujściu powietrza i możliwości niekontrolowanego przechylenia się maszyny. W naszej ofercie znajdują się zwyżki wyłącznie sprawdzonych producentów z renomą. Zapraszamy do wynajmu podestów ruchomych częstochowskie firmy!
 

Potrzebujesz zwyżki w Częstochowie?

Skorzystaj z wynajmu na jasnych zasadach - zadzwoń i uzyskaj indywidualną ofertę.

Kliknij i połącz

...a także transport, serwis i szkolenia operatorów.


Częstochowskim firmom zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wynajmu podestów ruchomych oraz przygotowania pracowników do ich obsługi.

Na życzenie klientów dowozimy zwyżki w dowolnie miejsce - bezpośrednio na budowy. Podesty ruchome wynajmowane na terenie miasta Częstochowa, posiadają aktualne badania z decyzją o dopuszczeniu do użytkowania. Są także pod stałym nadzorem naszych mechaników/konserwatorów, co jest także “gwarancją” otrzymania maszyny sprawdzonej i gotowej do realizacji zadań. W czasie wynajmu wszystkie maszyny są również pod naszą opieką serwisową. W razie jakichkolwiek usterek zjawi się u Ciebie nasz serwis. W sytuacji, gdyby usunięcie problemu okazało się niemożliwe na miejscu, dowieziemy taki sam podnośnik na wymianę do 24h.

Firmy z Częstochowy, które nie mają pracowników z uprawnieniami do obsługi podestów ruchomych, zapraszamy na szkolenia z państwowym egzaminem UDT/TDT. Szkolenia i egzaminy dla pracowników Częstochowskich firm organizujemy w naszej siedzibie głównej w Katowicach, na naszym sprzęcie. Zapewniamy dogodne terminy wraz z możliwością ustalenia dodatkowej daty “pod klienta” (w przypadku grup od 8 osób). Jako ośrodek szkoleniowy, cieszymy się jednym z najwyższych odsetków zaliczanych egzaminów w regionie. Zapraszamy do wynajmu podestów ruchomych skorzystania z usług AA Herkules.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie