Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome - cena wynajmu

Szukasz cennika wynajmu zwyżek? Zapytaj o ofertę na podesty ruchome. Cena wynajmu w naszej wypożyczalni każdorazowo jest ustalana indywidualnie w zależności od kilku czynników. Dlaczego nie podajemy cen na stronie?

 

Co kształtuje cenę wynajmu podestu ruchomego?


W przypadku naszej wypożyczalni mamy „stały cennik” na wynajem każdej zwyżki, każdorazowo dopasowujemy go jednak pod klienta i zapytanie, korygując z uwzględnieniem kilku czynników:
 

 1. Czasu wynajmu - im dłużej wynajmujesz podest, tym cena jest niższa (najkorzystniejsza oferta dotyczy wynajmów długoterminowych na budowy i inwestycje - najem długoterminowy z najkorzystniejszą ceną liczymy przy wynajmach na 12 miesięcy).

 2. Ilości wynajmowanych zwyżek - im więcej zwyżek wynajmujesz, tym cena jest niższa.

 3. Rodzaj maszyny - w zależności od tego, czy jest to podest ruchomy nożycowy, teleskopowo-przegubowy, czy masztowy „widełki cenowe” wynajmu są inne.

 4. Modelu zwyżki - z reguły im mniejsza zwyżka, tym cena jest niższa. 

 5. Koszty transportu - który zależy od odległości z wypożyczalni do miejsca pracy/dostawy. 

 6. Aktualne promocje - po zapisie do newslettera każdorazowo uzyskasz dostęp do informacji o najnowszych promocjach na wynajem podestów ruchomych, w zależności od oferty dzięki nim uzyskasz niższą cenę.

 7. Warto pamiętać także, że stała współpraca zawsze popłaca. ;-)  

Zapytaj o cenę podestu ruchomego w wynajmie

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi specjalistami ds. wynajmu. W czasie rozmowy uzyskasz dokładną informację co do ceny konkretnego podnośnika.

Kliknij i połącz

Wysokość kaucji przy wynajmie podestu ruchomego oraz sprzedaż

 

Kaucja jest elementem, na który klienci często zwracają uwagę, ponieważ stanowi koszt, który należy ponieść jeszcze przed rozpoczęciem prac — w przypadku kilku maszyn może on być sporą kwotą. Właśnie dlatego w naszej wypożyczalni nie jest to stała kwota — także jej wysokość dostosowujemy pod wymienione wyżej składowe. W przypadku klientów stale wracających do wynajmu nie wymagamy dodatkowych płatności i zabezpieczeń w postaci kaucji. Co ważne w przypadku nowych klientów, także oni mogą liczyć na niskie kaucje, które dodatkowo rozliczane są w poczet najmu. 


W przypadku chęci zakupu zwyżki przygotujemy indywidualną ofertę sprzedaży podestów ruchomych. Cena będzie zawarta w ofercie, ale możesz ją poznać kontaktując się bezpośrednio z naszym działem sprzedaży pod numerem +48 739 298 385. Ceny podestów ruchomych w ofertach sprzedaży sprawdzisz także na stronie zwyzki.pl, na którą zapraszamy.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie