Znajdź nas na mapie

Sprzedaż podestów ruchomych, zwyżek

Spośród usług, które świadczone są przez naszą wypożyczalnię podnośników, jest również sprzedaż podestów ruchomych. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku działającą w branży budowlanej już od kilkunastu lat, co przekłada się na profesjonalne i rzetelne świadczenie usług. Sprzedaż zwyżki w naszej firmie odbywa się w sposób przyjemny i z przejrzystymi warunkami. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

 

Zwyżki na sprzedaż w atrakcyjnych cenach!

 

Posiadamy na sprzedaż podesty ruchome światowych producentów takich jak Genie, Haulotte, JLG, Omme, Teupen, JCB i inne. Nasza oferta jest bogata w sprzęt międzynarodowych producentów, stanowiąc idealną opcję dla firm, które codziennie wykonują prace w sektorze branż przemysłowych, serwisowo-renowacyjnych, budowlanych czy nawet rolniczych. Zdobyta przez wszystkie lata wiedza oraz bogate doświadczenie pozwala naszym doradcom w dobrze idealnych rozwiązań i udzielaniu trafnych rad z zakresu sprzedaży podnośników i ładowarek teleskopowych.

Do dyspozycji klientów mamy na sprzedaż zwyżki nowe oraz używane. Ceny maszyn w zależności od stopnia zużycia różnią się, jednak trzeba zaznaczyć, że maszyny są w pełni sprawne i bez problemu sprawdzą się przy wykonywanych pracach wysokościowych. W naszej ofercie podnośników na sprzedaż można wyróżnić:

 

 • Podnośniki nożycowe elektryczne
 • Podnośniki nożycowe spalinowe
 • Podnośniki teleskopowo-przegubowe elektryczne i spalinowe
 • Podnośniki gąsienicowe
 • Podnośniki masztowe
 • Ładowarki teleskopowe

 

Proponujemy tylko najlepsze podnośniki na sprzedaż dostosowane pod potrzeby klientów spośród naszej szerokiej oferty specjalistycznych podestów.

Interesuje Cię kupno podestu ruchomego, zwyżki?

Nowe i używane modele możesz znaleźć w naszej ofercie podnośników! Skontaktuj się z nami, dobierzemy podnośnik idealny do Twoich potrzeb.

Kliknij i połącz

Podesty ruchome na sprzedaż najwyższej jakości

 

W naszej ofercie można znaleźć zarówno zwyżki samojezdne o napędzie elektrycznym, jak i spalinowym. Dostępny zasięg roboczy wysięgników naszych zwyżek mieści się od kilku metrów do nawet kilkudziesięciu, posiadającym udźwig dochodzący do kilkuset kilogramów. Podnośniki na sprzedaż oferowane naszym klientom są zarejestrowane w Polsce, a dokładniej w Urzędzie Dozoru Technicznego (UDT), które posiadają aktualne badania konserwatorskie i przeszły wymagane przeglądy.

 

Przy opisie każdej z maszyn można przeczytać o jej specyfikacji oraz sprawdzić aktualny stan wizualny zwyżki. Sprzedaż głównie odbywa się na naszej stronie zwyzki.pl, gdzie można dowiedzieć się najwięcej informacji dot. każdej z maszyn, ich dostępności, wyposażeniu czy wymaganych ewentualnych opłatach.

 

Zainteresowanych kupnem zwyżek serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertę na:

 

Zwyzki.pl

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!