Znajdź nas na mapie

PODESTY RUCHOME
HAULOTTE NA WYNAJEM

Jednym z czołowych producentów zwyżek i podestów ruchomych, którymi dysponujemy jest ceniona na rynku firma Haulotte, która poszczycić się może wysoką jakością produkowanych maszyn. AA Herkules już od ponad dekady działa na rynku, umożliwiając klientom z różnych branż wynajem podestów ruchomych i zwyżek Haulotte. Zapewniamy dogodne warunki wynajmu oraz umożliwiamy wypożyczenie długoterminowe lub dobowe, w zależności od potrzeb. 

 

Co wyróżnia zwyżki i podesty ruchome Haulotte?

 

Firma Haulotte od momentu powstania jest jednym ze światowych liderów w produkcji podestów roboczych do prac na wysokości oraz urządzeń do podnoszenia ładunków. Doświadczenie w branży budowlanej i możliwości różnorodnych zastosowań pozwoliły firmie na opracowanie siedmiu typów produktów, z których najpopularniejszymi- także dostępnymi w naszej wypożyczalni — są podnośniki nożycowe i podesty teleskopowe przegubowe o napędzie spalinowym.

 

Podesty ruchome Haulotte - nożycowe

 

Nożycowe podesty ruchome Haulotte wykorzystuje się do pracy na zewnątrz. Dobrze sprawdzają się nawet w trudnych warunkach terenowych. Niezwykle mocny silnik Diesel oraz napęd 4x4 z możliwością blokady dyferencjału sprawiają, że podnośniki spalinowo nożycowe doskonale radzą sobie na mokrym i nierównym podłożu. Dodatkowym atutem przy poruszaniu się w takich warunkach jest mocno bieżnikowane ogumienie. Koła podnośników Haulotte zgodnie z przepisami zostały wypełnione pianką.

 

W naszej ofercie nożycowych modeli posiadamy zwyżki Haulotte DX oraz nieco większe modele Haulotte SX. Obydwa modele pozwalają pracować na wysokości do 12 m. Maksymalny udźwig większych maszyn sięga do 700 kg, co pozwala w tym samym czasie pracować większej ilości osób. Bardzo przydatną funkcją jest również możliwość wysunięcia ruchomej części pomostu, dzięki czemu powierzchnia robocza pracowników zwiększa się o dodatkową przestrzeń boczną. W celu zapewnienia bezpieczeństwa pracującym uwzględniono w podnośnikach podpory stabilizujące, a w celu zwiększenia komfortu i łatwości sterowania zastosowano panel główny umieszczony na koszu i dodatkowy panel na korpusie maszyny.

Zapytaj o wynajem podnośnika Haulotte!

Z naszą pomocą na atrakcyjnych warunkach wypożyczysz najpopularniejsze modele z oferty producenta.

Zadzwoń do nas

Zwyżka Haulotte z teleskopowo-przegubowym ramieniem

 

Teleskopowe przegubowe zwyżki Haulotte HA również przeznaczone są do pracy na zewnątrz pomieszczeń. Opony tych podnośników są niezwykle dobrze przystosowane do pracy na trudnych powierzchniach. Pomocny w przemieszczaniu się maszyn na budowach jest duży bieżnik, który świetnie sprawdza się w każdych warunkach. Tak jak podnośniki spalinowe nożycowe, podnośniki teleskopowo]e przegubowe również wyposażone są w niezawodny silnik Diesla i posiadają napęd 4x4. W ofercie mamy m.in. zwyżki Haulotte HA 16/20/260 PX.

 

Dzięki teleskopowym zwyżkom koszowym Haulotte pracownicy mogą sięgać do wysokości 25,60 m. Pole manewrowania koszem również zasługuje na uwagę, gdyż wysięg boczny podnośników Haulotte sięga do 16,20 m, dzięki czemu pracownicy mogą łatwiej dostać się w trudno dostępne miejsca. Atutem tych podnośników jest to, że przemieszczanie się jest możliwe nawet przy podniesionej platformie.

 

Podesty ruchome i zwyżki Haulotte są niezastąpione i zapewniają ergonomiczne warunki pracy na wysokości. Dzięki nim praca staje się wygodna i komfortowa oraz co najważniejsze bezpieczna.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!