Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome Wrocław

Zapewniamy wynajem zwyżek na terenie miasta Wrocław i okolic. Zapraszamy do naszego oddziału. Oferujemy nożycowe podesty ruchome, teleskopowo przegubowe i masztowe zwyżki koszowe, a także ładowarki teleskopowe. Zapraszamy do kontaktu wykonawców inwestycji budowlanych oraz Wrocławskie firmy usługowe.

 

Atrakcyjne ceny i przejrzyste warunki wynajmu podestów ruchomych

 

Wrocławski oddział AA Herkules przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę wynajmu zwyżki. Przy wynajmie każdorazowo bierzemy pod uwagę typ i model, ilość wynajmowanych zwyżek, a także czas, na jaki potrzebujesz podestu ruchomego. Zapewniamy długoterminową obsługę dużych inwestycji oraz krótkoterminowy/dobowy wynajem maszyn pod realizację konkretnych zadań.

 

Stawiamy na proste i przejrzyste warunki najmu, a wszystkie formalności związane z umową możemy załatwić w 100% online. Wybierając naszą wypożyczanie podnośników, Wrocławskie firmy mogą liczyć na dostawę podnośnika pod dowolny adres na terenie miasta, nawet tego samego dnia. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na etapie wyboru podnośnika oraz w czasie całego okresu wynajmu. W czasie wynajmu podestu ruchomego firmy z Wrocławia, mogą liczyć na pełną obsługę serwisową (od przeglądów konserwacyjnych, przez naprawy, po wymianę sprzętu na inny w przypadku, gdyby podnośnik uległ awarii niemożliwej do usunięcia w miejscu pracy).

 

Posiadamy własne zaplecze serwisowe tj. mechaników z uprawnieniami UDT oraz w pełni wyposażone auta serwisowe, a także flotę autolawet. Dzięki nim zarówno w przypadku konieczności serwisu, jak i dostawy jesteśmy do stałej dyspozycji wynajmujących.

Potrzebujesz zwyżki na terenie Wrocławia?

Zadzwoń i zapytaj o podest ruchomy. Wrocław jest pod naszą obsługą już od lat!

Nie czekaj, zadzwoń!

Podnośniki koszowe i zwyżki nożycowe na wynajem Wrocław

 

Warto dodać, że wynajem maszyn świadczony jest nie tylko w samym Wrocławiu, lecz oczywiście w miastach ościennych i okolicach. Nasz oddział we Wrocławiu oferuje wynajem podnośników nożycowych i zwyżek koszowych na terenie całego województwa dolnośląskiego.

 

We flocie AA Herkules posiadamy podesty ruchome elektryczne, które charakteryzują się bardzo cichą i wydajną pracą w obiektach zamkniętych. Zwyżki tego typu posiadają szare ogumienie, które nie zostawia po sobie śladów. Silniki elektryczne w podnośnikach nie wydzielają zanieczyszczeń do otoczenia oraz są ładowane z sieci 230V. Podnośniki spalinowe idealnie sprawdzają się podczas pracy w trudnych warunkach terenowych i na otwartych budowach, w których pomaga bardzo wydajny silnik Diesla. W odróżnieniu od podnośników elektrycznych, ogumienie maszyny jest przystosowane do warunków budowlanych, posiada wysoki bieżnik oraz jest wypełnione pianką zapobiegającą nagłemu ujściu powietrza. Do prac na placach budowy bardzo przydają się podpory stabilizujące zwiększające bezpieczeństwo podczas pracy.

 

Oferowane wrocławskim przedsiębiorstwom podesty ruchome nożycowe sięgają do 16 m, pozwalają podnieść do 7 osób jednocześnie i posiadają balkon z opcją wysunięcia pomostu na maksymalną odległość 1,52 m. Dzięki balkonowi możemy mówić o niewielkim zasięgu bocznym. Firmom potrzebującym wysięgów bocznych na dalsze odległości proponujemy teleskopowo-przegubowe zwyżki koszowe, które pozwalają pracować w koszu jednoczenie 2 osobom na wysokości do 25,6 m i sięgają na 16,2 metra w bok.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu w celu wynajmu zwyżki. Wrocław obsługujemy z lokalnego oddziału szybko i sprawnie!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!