Znajdź nas na mapie

Zwyżki Rybnik

Dołącz do grona naszych klientów - zapytaj o wynajem zwyżki! Rybnik to kolejne miasto obsługiwane ze śląskiego oddziału naszej wypożyczalni podestów ruchomych. Skorzystaj z atrakcyjnych cen, jasnych warunków najmu i korzystaj z wolnobieżnych podestów nożycowych, zwyżek teleskopowo-przegubowych, bądź masztowych na terenie miasta Rybnik od zaraz!

 

Rybnik wynajmuje zwyżki z AA Herkules


Od lat współpracujemy z wieloma inwestorami i firmami realizującymi usługi w Rybniku oraz najbliższych okolicach miasta - blisko Rybnika mamy także swoją siedzibę. Zapewniamy wynajem elektrycznych i spalinowych podestów nożycowych, koszowych zwyżek teleskopowo-przegubowych (także w wersji gąsienicowej), a także kompaktowych i w wielu przypadkach niezastąpionych modeli masztowych.

Zapewniamy wsparcie oraz kompetentną i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Pomagamy dobrać maszynę do miejsca i rodzaju wykonywanych prac, transportujemy zwyżki na terenie Rybnika oraz całego regionu. Zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową w trakcie trwania najmu. Dzięki wieloletniej obecności na rynku przeszkoliliśmy także wielu pracowników z rybnickich firm na operatorów podestów ruchomych oraz ładowarek.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych potrzeb i uzyskania oferty na wynajem podestów ruchomych. Rybnik korzystając z usług w naszej wypożyczalni, może wynająć maszyny z wysokością roboczą nawet 25,6 m oraz udźwigiem do 7 osób lub 1100 kg jednocześnie. Zasięg boczny w przypadku maszyn teleskopowych to nawet 16 m. 
 

Wynajmij zwyżkę w Rybniku!

Skorzystaj z atrakcyjnych cen, sprawdzonej wypożyczalni podestów ruchomych.

Skontaktuj się

Podesty ruchome na budowy i obiekty zamknięte


W zależności od potrzeb do dyspozycji rybnickich klientów nasza wypożyczalnia oddaje zwyżki koszowe w wersji spalinowej i zwyżki elektryczne. Zwyżki w zależności od typu i modelu różnią się parametrami tj. wysokość podnoszenia, zasięg boczny, maksymalny udźwig, wielkość i waga.

Maszyny ze spalinowym silnikiem diesla, pozwalają na niemal nieprzerwaną pracę. Zwyżki tego typu wyposażone są w napęd na 4 koła oraz bieżnikowane, terenowe ogumienie. Koła wypełnione zostały specjalną pianką, co zapobiega szybkiej utracie powietrza w przypadku przebicia. W ofercie mamy spalinowe podesty nożycowe i teleskopowe, które sprawdzą się na każdym placu budowy przy pracach związanych z budową np. mostów, wiaduktów, hal produkcyjnych i powierzchni magazynowych, konstrukcji dachów, pracach elewacyjnych i w wielu innych sytuacjach (poza piaskowaniem, malowaniem i ocieplaniem natryskowym możesz ich użyć niemalże do wszystkiego).

Elektryczne modele dedykowane są do prac na halach, w galeriach handlowych, zamkniętych obiektach produkcyjnych, przemysłowych. Zwyżki wyposażone zostały w pojemne akumulatory pozwalające na ciągłą pracę przez około 6 h. Ładowanie podestów odbywa się za pomocą zintegrowanej ładowarki z sieci 230 V. W przypadku modeli elektrycznych do dyspozycji klientów z Rybnika poza nożycowymi i teleskopowymi modelami są także masztowe. 
 

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie