Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżek w Tychach

Duże aglomeracje to miejsca, gdzie realizuje się znacznie więcej inwestycji przemysłowych czy budowlanych. Większość z nich nie odbędzie się bez profesjonalnych maszyn, wśród których dużą część stanowią między innymi podnośniki i koszowe zwyżki. Tychy to miasto, gdzie wynajmiesz podesty ruchome o różnych parametrach i przystosowane do pracy nawet w bardzo trudnych warunkach. 

 

Tychy i okolice - to tutaj dostarczymy zwyżkę!

 

Dlaczego firma AA Herkules to najlepszy wybór dla inwestycji w Tychach? Posiadamy flotę kilkuset profesjonalnych maszyn od renomowanych producentów. Nasze podesty ruchome to przede wszystkim zwyżki nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe oraz teleskopowo-przegubowe na gąsienicach. Różnią się one możliwościami udźwigu oraz maksymalną wysokością, jaką mogą osiągnąć. Niektóre z nich uniosą ciężar do 1100kg, co oznacza, że może znaleźć się na nich nawet kilkuosobowa załoga. Maksymalne możliwości wysokościowe to nawet 25,6m. Ze względu na warunki, w jakich muszą pracować, mogą posiadać także inny napęd.

 

Nasz profesjonalny wynajem zwyżek dla Tyskich inwestycji obejmuje urządzenia, które będą sprawnie pracować nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. Pod tym względem proponujemy podesty o różnych rodzajach napędu: spalinowym bądź elektrycznym. Zwyżki z napędem elektrycznym nie emitują spalin i mają specjalne ogumienie, które nie brudzi powierzchni. Są idealne dla takich miejsc jak galerie handlowe czy magazyny. Zwyżki teleskopowo-przegubowe mogą sprawnie pracować nawet w wąskich przejściach i korytarzach. Natomiast napęd 4x4 z wydajnym silnikiem Diesla sprawdzi się na piaszczystych i grząskich terenach. Jeśli jeszcze nie wiesz, na jaki typ się zdecydować, to możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo. 

Zwyżki dostępne od ręki - sprawdź!

Nasza bogata oferta to m.in. wynajmem zwyżek dla tyskich inwestycji, praktycznie od ręki. Zawsze znajdziemy dla Ciebie potrzebny podest! 

Kliknij i połącz

Wynajem zwyżek i pełen profesjonalizm

 

Posiadamy aż cztery główne ośrodki w najważniejszych punktach w Polsce. Jeden z nich znajduje się w Katowicach, więc to tutaj znajdziemy dla Twojej firmy odpowiednie zwyżki. Tychy zaopatrujemy w wysokiej jakości podesty o różnych typach i parametrach technicznych, a także dowozimy maszyny we wskazane miejsce. Nasza kompleksowa usługa gwarantuje także odbiór urządzenia po upływie najmu. Doradzamy w kwestiach technicznych i pomagamy wybrać najodpowiedniejszy sprzęt. Sprawy formalne zajmują dosłownie chwilę. 

Zajmujemy się wynajmem zwyżek dla Tyskich inwestycji. Maszyny dla Ciebie są na bieżąco serwisowane, więc ich stan techniczny jest zawsze bardzo dobry. Zapewniają bezpieczną i wydajną pracę. W razie awarii nasz serwis pojawia się tak szybko, jak to tylko możliwe i usuwa usterkę. Gdy zajdzie taka potrzeba, wymienia sprzęt na inny o tych samych parametrach. 

Czy Twoi pracownicy posiadają uprawnienia do obsługi podestów? Jeśli nie, to również dobrze trafiłeś. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem UDT-CERT. Organizujemy indywidualne i grupowe szkolenia z zakresu obsługi zwyżek. Nasi kursanci uczestniczą w zajęciach teoretycznych i praktycznych. O ich wysokiej jakości świadczą wyniki egzaminów, jakie uzyskują. Zdecydowanie możemy się pochwalić najlepszą zdawalnością w regionie.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Oddział Mazowieckie
Siedziba Główna Śląsk
Oddział Dolny Śląsk
Oddział Łódzkie
 • Oddział Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Siedziba Główna Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Oddział Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Oddział Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie