Znajdź nas na mapie

Zwyżki Zabrze - wynajem

Zapraszamy do wynajmu zwyżek firmy z Zabrza! Proponujemy wolnobieżne podnośniki teleskopowe, masztowe modele i nożycowe podesty ruchome. Zabrze obsługujemy w aspekcie transportu/dostawy pod wskazany adres, napraw zwyżek dla klientów zewnętrznych oraz szkoleń na operatorów podestów ruchomych. Nawiąż współpracę z solidną wypożyczalnią!
 

Podnośniki, zwyżki na wynajem - Zabrze z ofertą AA Herkules

 

AA Herkules to wypożyczalnia podestów ruchomych działająca na terenie miasta Zabrze.  Zwyżki/podnośniki budowlane z naszej oferty służą do realizacji zadań zabrzańskich firm - naszych klientów i kontrahentów. Do floty AA Herkules należy kilkaset maszyn, w których poczet zaliczamy pozwalające podnosić pracowników podesty ruchome i służące do przenoszenia ciężkich ładunków ładowarki teleskopowe. Wolnobieżne zwyżki nożycowe znajdują zastosowanie w przypadku wielu prac budowlanych. Podnośniki teleskopowe sprawdzają się na halach, w obiektach handlowych, przemysłowych, magazynowych. Zwyżki masztowe są wykorzystywane w przypadku ograniczonych, zamkniętych przestrzeni. Nasze ładowarki dzięki wymiennemu osprzętowi można wykorzystać do różnych celów.

Sprzęt dostarczamy wszędzie tam, gdzie realizowane lub planowane są prace wysokościowe, a lepszym od rozkładania rusztowań lub jedynym rozsądnym wyjściem w przypadku możliwości, bezpieczeństwa, czy czasu są samojezdne zwyżki. Zabrze oraz okolice obsługujemy bezpośrednio ze śląskiego oddziału (tj. Katowic). Wybór urządzeń dźwignicowych z naszej wypożyczalni to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu użytkowania oraz niezawodności. Każdy podnośnik po i przed kolejnym wynajmem zostaje sprawdzony przez nasz serwis. Sprzęt na bieżąco przechodzi badania wykonywane przez inspektorów służb Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki kontroli i pracy naszych mechaników klienci zyskują pewność, że zwyżki spełnią wszelkie wymagania i nie zawiodą w czasie realizacji prac.

Wynajmujemy podnośniki nożycowe w Zabrzu

Postaw na niezawodny sprzęt, jasne zasady najmu i niskie kaucje!

Skontaktuj się

Zabrze wybiera profesjonalne Zwyżki i usługi


Wynajem zwyżek w AA Herkules to możliwość wyboru maszyn o zasięgu od kilku do kilkudziesięciu metrów (25,6 m). Podnośniki z naszej oferty mają także bogaty zakres maksymalnych udźwigów do kilkuset kilogramów (1130 kg), co daje możliwość efektywnej i bezpiecznej pracy nawet 7 osobom na jednym podeście.

Dzięki własnym autolawetom z wyciągarkami zajmujemy się także szybkim dostarczaniem oraz odbiorem maszyn w miejsce i z miejsca docelowego - także w ustalonych godzinach. W czasie trwania umowy najmu nie musisz martwić się obsługą serwisową (zapewniamy ją w pakiecie). W przypadku większych awarii wymienimy podnośnik na nasz koszt. Zapewniamy wynajem długoterminowy na preferencyjnych warunkach oraz korzystne ceny najmu dobowego. Organizujemy szkolenia z egzaminami na podesty ruchome. Zabrze i działające lokalnie firmy zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z naszym działem wynajmu w celu uzyskania indywidualnej oferty wynajmu lub zapisów na szkolenia – telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy. Nasza flota jest do twojej dyspozycji praktycznie od zaraz.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!