Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome Mikołów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na zwyżki, Mikołów i działające na terenie miasta firmy! Zapewniamy sprawna i fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Zadzwoń i zapytaj o podest podest ruchomy. Mikołów obsługujemy z naszej Śląskiej bazy sprzętowej.
 

Podesty ruchome dla mikołowskich firm dostępne od ręki

 

Mikołowskim firmom dostarczamy zwyżki nożycowe, przegubowo-teleskopowe, masztowe i ładowarki teleskopowe. Zapewniamy dostęp do kilkuset różnego typu urządzeń dźwignicowych przeznaczonych do transportu zarówno pracowników z narzędziami, jak i ładunków/materiałów budowlanych. Wynajem zwyżki przekłada się na szybkość, bezpieczeństwo i jakość wykonania prac na wysokości w wielu przypadkach to jedyny słuszny wybór. We flocie mamy wyłącznie podesty ruchome cenionych na całym świecie producentów.

Podnośniki z naszej oferty różnią się między sobą maksymalna wysokością (od 6 do 26 m), udźwigiem (od 150 do 1134 kg), rodzajem zasilania i typem konstrukcji od których bezpośrednio zależy wybór podnośnika. Mikołowskie przedsiębiorstwa potrzebujące podestów ruchomych lub podnośników koszowych na budowy mogą skorzystać z fachowego wsparcia przy doborze maszyny, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko złego doboru i konieczność przetransportowań. W czasie wynajmu zwyżki firmom z Mikołowa, zapewniamy opiekę serwisową i stałe utrzymanie maszyn w gotowości do realizacji zadań. Zapraszamy do współpracy i kontaktu w celu wynajmu zwyżek oraz skorzystania z usług. 

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń i powiedz, że potrzebujesz podestu ruchomego w Mikołowie. Dopasujemy model i przygotujemy ofertę.

Kliknij i połącz

Indywidualne podejście, proste zasady i usługi dodatkowe

 

Dostarczając zwyżki na teren miasta Mikołów od 2008 roku, wypracowaliśmy proste i przejrzyste warunki najmu. Do minimum ograniczyliśmy formalności związane z umowami, które możemy załatwić także w drodze korespondencji e-mail. Zadbaliśmy o niskie kaucje, a w przypadku kolejnych najmów i stałej współpracy, często ich nie wymagamy. Kontaktując się z naszymi specjalistami uzyskasz indywidualną ofertę najmu. Cenę dopasujemy w zależności od czasu, ilości, typu i wielkości wynajmowanych maszyn. Po domknięciu kwestii formalnych, wykorzystując naszych kierowców i autolawety, wybrany podnośnik możemy dowieść w 24 godziny pod dowolny adres (oczywiście w dni robocze) po najmie odbierzemy go z powrotem.

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę pracownikom Mikołowskich firm, jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CER, proponujemy także kursy na operatorów podestów ruchomych przejezdnych i operatorów ładowarek teleskopowych. Mikołów zapraszamy do naszej głównej siedziby w Katowicach w której wykorzystując nasz sprzęt, przeprowadzamy szkolenia teoretyczno-praktyczne i komisyjne egzaminy UDT/TDT. Także w tym przypadku zajmujemy się przygotowaniem dokumentacji kursantów w UDT/TDT, zdejmując z Ciebie wszelkie kwestie związane z wnioskami/zgłoszeniami. Zapewniamy ekspresowe terminy i cieszymy się bardzo wysoką zdawalnością. Jesteśmy do twojej dyspozycji! 

Korzystając z naszej oferty na podesty ruchome, Mikołów może liczyć na dostawę sprzętu w tym samym dniu!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!