Znajdź nas na mapie

PODESTY RUCHOME PRZEJEZDNE

Przez ostatnie dekady technologia dotycząca budownictwa rozwijała się w zawrotnym tempie. Bardzo popularne i pomocne w tej kwestii są przejezdne podesty ruchome. Zapotrzebowanie na maszyny do prac na wysokościach wzrosło proporcjonalnie do ilości wznoszonych obiektów. Ogrom przedsiębiorstw wykorzystuje urządzenia do prac na halach, magazynach oraz budowach zewnętrznych.

 

CHARAKTERYSTYKA PODESTÓW RUCHOMYCH PRZEJEZDNYCH

 

Podesty ruchome przejezdne wyposażone są we własny układ jezdny, który pozwala na przemieszczanie się bez konieczności angażowania innego urządzenia. Podesty wykorzystuje się do prac na wysokościach, dzięki ich zadaniem jest transportowanie osób i narzędzi na stanowisko pracy. Maszyna składa się z platformy, podwozia, panelu sterowania oraz elementów zapewniających wysięg pionowy i zasięg boczny. Elementy sterowania umieszczone są wewnątrz kosza oraz na korpusie podestu, co umożliwia kierowanie ruchami wysięgnika z poziomu ziemi.

 

Podesty przejezdne mają szerokie zastosowanie w pracach wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Miejscami w jakich można pracować na podestach ruchomych przejezdnych są hale, galerie handlowe, kościoły, ale przede wszystkim budowy. Należy pamiętać, że podesty przejezdne to wszechstronne maszyny przystosowane do różnych warunków pracy. Wybierając konkretny model trzeba zwrócić uwagę na parametry podestu. Przykładowo terenowe ogumienie pozwala na przemieszczanie się podestu nawet na grząskim terenie, a małe szare koła podestów elektrycznych nie pozostawiają śladów na posadzkach wewnątrz galerii handlowych i hal.

Wypożycz podest ruchomy przejezdny w AA Herkules!

Powiedz, gdzie ma pracować podnośnik. Pomożemy wybrać model i zaproponujemy cenę.

Kliknij i połącz

DLACZEGO WYNAJĄĆ PODEST PRZEJEZDNY W AA HERKULES?

 

W naszej flocie znajdziesz urządzenia renomowanych producentów. Jesteśmy w stanie zaoferować podesty ruchome przejezdne znanych marek takich jak Genie, Haulotte, JLG czy Teupen. W doborze odpowiedniej maszyny pomogą specjaliści do spraw wynajmu. 

 

Przed dokonaniem wyboru dotyczącego modelu podestu należy zapoznać się z wymaganiami jakie musi on spełniać przy danej pracy. Ważna cecha urządzeń tego typu to wysokość robocza. Oferujemy podesty przejezdne o wysięgu pionowym od 5,90 do 25,60 metra. Kolejny parametr to udźwig. Zakres udźwigów jaki proponujemy mieści się w przedziale od 159 do 1134 kg. Taka nośność platformy pozwala na pracę nawet do 7 osób jednocześnie. 

 

Indywidualne podejście do klienta i pomoc w rozwianiu wątpliwości co do możliwości zastosowania oferowanych maszyn wyróżnia nas na rynku wypożyczalni podestów i ładowarek teleskopowych. Dodatkowym atutem naszej firmy jest transport i odbiór maszyny z miejsca pracy. Szeroki wybór modeli podestów ruchomych przejezdnych w AA HERKULES zapewnia zadowolenie klientów i satysfakcję po zakończonym wynajmie maszyny.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Oddział Mazowieckie
Siedziba Główna Śląsk
Oddział Dolny Śląsk
Oddział Łódzkie
 • Oddział Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Siedziba Główna Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Oddział Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Oddział Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie