Znajdź nas na mapie

PODESTY RUCHOME PRZEJEZDNE

Zastanawiasz się, czym są podesty przejezdne? Przez ostatnie dekady technologia dotycząca budownictwa rozwijała się w zawrotnym tempie. Bardzo popularne i pomocne w tej kwestii są przejezdne podesty ruchome. Zapotrzebowanie na maszyny do prac na wysokościach wzrosło proporcjonalnie do ilości wznoszonych obiektów. Ogrom przedsiębiorstw wykorzystuje urządzenia do prac na halach, magazynach oraz budowach zewnętrznych.

 

CHARAKTERYSTYKA PODESTÓW RUCHOMYCH PRZEJEZDNYCH

 

Podesty ruchome przejezdne to maszyny przeznaczone do prac na wysokości, wyposażone są we własny układ jezdny, który pozwala na przemieszczanie się bez konieczności angażowania innego urządzenia. Podesty wykorzystuje się w wielu branżach, a ich głównym zadaniem jest transportowanie osób i narzędzi z jednoczesną organizacją wysokościowego stanowiska pracy. Przejezdny podest składa się z platformy, podwozia, panelu sterowania oraz elementów zapewniających wysięg pionowy i/lub zasięg boczny. Elementy sterowania umieszczone są wewnątrz kosza oraz na korpusie podestu, co umożliwia kierowanie ruchami wysięgnika z poziomu ziemi i kosza.

 

Podesty przejezdne należą do grupy Urządzeń Transportu Bliskiego (UTB), mają szerokie zastosowanie w pracach wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Miejscami, w jakich można pracować na podestach ruchomych przejezdnych są hale, galerie handlowe, kościoły, ale przede wszystkim budowy. Należy pamiętać, że podesty przejezdne to wszechstronne maszyny przystosowane do różnych warunków pracy. Wybierając konkretny model, należy zwrócić uwagę na parametry podestu. Przykładowo terenowe ogumienie pozwala na przemieszczanie się podestu nawet na grząskim terenie, a małe szare koła podestów elektrycznych nie pozostawiają śladów na posadzkach wewnątrz galerii handlowych i hal.

Wypożycz podest ruchomy przejezdny w AA Herkules!

Powiedz, gdzie ma pracować podnośnik. Pomożemy wybrać model i zaproponujemy cenę.

Kliknij i połącz

DLACZEGO WYNAJĄĆ PODEST PRZEJEZDNY W AA HERKULES?

 

W naszej flocie znajdziesz urządzenia renomowanych producentów. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci podest ruchomy przejezdny znanych marek takich jak Genie, Haulotte, JLG czy Teupen. W doborze odpowiedniej maszyny pomogą Ci nasi specjaliści do spraw wynajmu. 

 

Przed dokonaniem wyboru dotyczącego modelu podestu należy zapoznać się z wymaganiami, jakie musi on spełniać przy danej pracy. Ważna cecha urządzeń tego typu to wysokość robocza. Oferujemy podesty przejezdne o wysięgu pionowym do 25,60 metra. Kolejny parametr to udźwig. Zakres udźwigów, jaki proponujemy mieści się w przedziale od 159 do 1134 kg. Taka nośność podestu pozwala na pracę nawet do 7 osób jednocześnie. 

 

Indywidualne podejście do klienta i pomoc w rozwianiu wątpliwości co do możliwości zastosowania oferowanych maszyn wyróżnia nas na rynku wypożyczalni podestów i ładowarek teleskopowych. Dodatkowym atutem naszej firmy jest transport i odbiór maszyny z miejsca pracy. Szeroki wybór modeli podestów ruchomych przejezdnych w AA HERKULES zapewnia zadowolenie klientów i satysfakcję po zakończonym wynajmie maszyny.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!