Wynajem podnośników Warszawa

AA Herkules podesty ruchome Warszawa

 

Wiodąca firma AA Herkules swoje usługi świadczy na rynku budowlanym już od ponad 12 lat. Przez ten czas firmie udało się zebrać spore i niezbędne doświadczenie w branży budowlanej, aby świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Firma posiada pewną i ugruntowaną pozycję na rynku, co przekłada się na zadowolenie klientów. AA Herkules zajmuje się wynajmem podnośników ruchomych, zwyżek oraz wynajmem ładowarek teleskopowych. Ponad 550 podnośników ruchomych jest dostępnych do wynajęcia, które posiadają zróżnicowane parametry i są dostosowane do różnych potrzeb. Posiadając tak liczną i zróżnicowaną flotę, jesteśmy w stanie zaoferować klientowi idealną maszynę, która spełni jego oczekiwania niezależnie od warunków, w których maszyna ma pracować. Decydując się na usługi AA Herkules masz pewność profesjonalnego i rzetelnego podejścia do każdego klienta i każdej sprawy. Zadowolenie oraz satysfakcja klientów z otrzymanych usług jest dla nas bardzo ważna.

 

Wynajem podnośników nożycowych Warszawa

 

Oddział w Warszawie świadczy wynajem podnośników na terenie całego województwa mazowieckiego. Podobnie jak w innych oddziałach do dyspozycji jest wynajem podnośników nożycowych elektrycznych, które idealnie sprawdzą się podczas prac w zamkniętych pomieszczeniach, np. halach produkcyjnych. Podnośniki nożycowe są bardzo wydajne i efektywne podczas pracy. Posiadane szare ogumienie nie brudzi powierzchni, a maszyna nie zostawia po sobie śladów. Dodatkową cechą charakterystyczną podnośników nożycowych elektrycznych są silniki, które nie wydzielają żadnych zanieczyszczeń do otoczenia. Z kolei podnośniki nożycowe spalinowe przeznaczone są do pracy na zewnątrz i sprawdzą się nawet na skomplikowanym terenie. W przypadku ogumienia maszyn spalinowych, jest ono czarne oraz jest wypełnione specjalną pianką. Podnośniki spalinowe posiadają bardzo wydajne silniki Diesla. Gdy praca podnośnika odbywa się na trudnym terenie z pomocą przychodzą podpory stabilizujące, które gwarantują i zwiększają bezpieczeństwo. W celu dodarcia podnośnikiem do ciężko dostępnych miejsc stosuje się dodatkowy balkon podnośnika, który wysuwa się  na maksymalną odległość 1,52m.

 

Wszystkie oddziały firmy AA Herkules zlokalizowane w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi oraz Warszawie pozwalają naszym klientom na wypożyczenie podnośników na terenie całego województwa śląskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, mazowieckiego i województw sąsiadujących. W naszej flocie znajduje się ponad 550 podestów i ładowarek teleskopowych. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji: 511 520 520.

 

Sprawdź resztę naszej oferty:

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Oddział Mazowieckie
Siedziba Główna Śląsk
Oddział Dolny Śląsk
Oddział Łódzkie
 • Oddział Mazowieckie

  ul. Hoża 86 lokal 410
  00-682 Warszawa
  woj. mazowieckie

 • Siedziba Główna Śląsk

  ul. ks. mjr. Karola Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Oddział Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Oddział Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie