Wynajem podnośników nożycowych Wrocław

AA Herkules Wrocław

 

Jako firma AA Herkules działamy na rynku budowalnym już od ponad 12 lat. Przez ten czas udało nam się zebrać ogromne doświadczenie w tej branży oraz posiadamy pewną i ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalnością firmy AA Herkules jest wynajem podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych oraz zwyżek. Posiadana przez nas flota liczy aż ponad 550 maszyn, które charakteryzują się zróżnicowanymi parametrami technicznymi. Dzięki temu, że maszyny posiadają różnorodną specyfikację, jesteśmy w stanie zagwarantować klientowi idealną maszynę, która spełni jego oczekiwania i znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby zagwarantować jak najlepsze usługi i profesjonalne maszyny. Współpracując z nami, masz pewność profesjonalnej obsługi i rzetelnego podejścia do każdej sprawy.

 

Wynajem podnośników nożycowych Wrocław

 

Nasz oddział we Wrocławiu, podobnie jak reszta naszych oddziałów oferuje wynajem podnośników nożycowych na terenie całego województwa Dolnośląskiego. Warto dodać, że wynajem maszyn świadczony jest nie tylko w samym Wrocławiu lecz oczywiście w miastach ościennych i okolicach. We flocie AA Herkules posiadamy podnośniki nożycowe elektryczne, które charakteryzują się bardzo wydajną pracą  i cieszą się dużą efektywnością. Maszyna posiada szare ogumienie, które idealnie sprawdzi się podczas pracy w zamkniętych pomieszczeniach i nie będzie zostawiała po sobie śladów. Silniki elektryczne w podnośnikach nie wydzielają absolutnie żadnych zanieczyszczeń do otoczenia oraz są bardzo ekonomiczne. Podnośniki nożycowe spalinowe idealnie sprawdzają się podczas pracy w trudnych warunkach terenowych, w których pomaga bardzo wydajny silnik Diesla. W odróżnieniu od podnośników elektrycznych, ogumienie maszyny jest przystosowane do trudnych terenów oraz jest wypełnione pianką. W pracy bardzo przydają się podpory stabilizujące zwiększając bezpieczeństwo podczas pracy. Dodatkowy balkon podnośnika, polegający na wysunięciu ruchomego pomostu na maksymalną odległość 1,52m z pewnością pomoże dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na wysokości.

 

Wszystkie trzy oddziały firmy AA Herkules zlokalizowane w Katowicach, Wrocławiu oraz Łodzi pozwalają naszym klientom na wypożyczenie podnośników na terenie całego województwa śląskiego, łódzkiego i dolnośląskiego. W naszej flocie znajduje się ponad 550 podestów i ładowarek teleskopowych. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji: 511 520 520.

 

Sprawdź resztę naszej oferty:

podnośniki masztowe elektryczne
podnośniki teleskopowo przegubowe elektryczne
podnośniki teleskopowo przegubowe spalinowe
podnośniki na gąsienicach
ładowarki teleskopowe

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Oddział Mazowieckie
Siedziba Główna Śląsk
Oddział Dolny Śląsk
Oddział Łódzkie
 • Oddział Mazowieckie

  ul. Hoża 86 lokal 410
  00-682 Warszawa
  woj. mazowieckie

 • Siedziba Główna Śląsk

  ul. ks. mjr. Karola Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Oddział Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Oddział Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie