Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome Nowy Sącz

Prace na wysokości w Nowym Sączu? Wynajmij sprawdzone podnośniki koszowe, dzięki którym możesz bezpiecznie dostać się do celu i wykonać zaplanowane zadania szybko i sprawnie. Nowy oddział naszej  wypożyczalni oferuje gotowe do pracy, profesjonalne podesty ruchome z dostawą na terenie całego Nowego Sącza!

Podesty ruchome w Nowym Sączu – postaw na sprawdzony sprzęt!

Prace na wysokości wymagają wykorzystania odpowiedniego wyposażenia, aby odbywały się bez ryzyka, szybko i wygodnie. W tym celu najlepiej wybrać podesty ruchome (podnośniki koszowe, zwyżki), które dzięki swojej konstrukcji umożliwiają błyskawiczny dostęp do celu, niezależnie od tego, czy znajduje się on na wysokości kilku, czy kilkudziesięciu metrów.

 

AA Herkules to polska firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w wynajmie podnośników koszowych i ładowarek teleskopowych. Obecnie jesteśmy do dyspozycji również w Małopolsce, gdzie docieramy do wielu miast i miejscowości, by ułatwiać naszym Klientom prowadzenie prac na wysokości.

 

Dysponujemy flotą składającą się z ponad 800 różnych maszyn od światowych marek, między innymi Nifty Lift, Genie, oraz Haulotte, JLG i Teupen. Zaliczane są do nich:

 • Podnośniki nożycowe (elektryki i spalinowe),
 • Podnośniki teleskopowo-przegubowe (elektryki i spalinowe),
 • Podnośniki na gąsienicach tzw. pająki,
 • Podnośniki masztowe,
 • Ładowarki teleskopowe.

 

Podnośniki dla Klientów z Nowego Sącza oferujemy jako elektryczne – przeznaczone do prac głównie we wnętrzach, na przykład halach, magazynach, biurach, centrach handlowych, a także jako spalinowe – opracowane z myślą o wydajnych robotach na zewnątrz, także na wymagających terenach, na przykład na placu budowy.

 

Nasz sprzęt jest zawsze przygotowany do pracy, regularnie kontrolowany i konserwowany, aby gwarantować maksimum bezpieczeństwa i wydajności!

podest ruchomy nowy sącz

Chcesz wypożyczyć zwyżkę w Nowym Sączu?

Skontaktuj się z naszą wypożyczalnią, aby otrzymać indywidualną wycenę i wynająć sprzęt do prac na wysokości dopasowany do Twoich potrzeb!

+48 502 500 507

Podnośniki w Nowym Sączu z kompleksową obsługą!

W AA Herkules Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego zapewniamy im kompleksowe i fachowe wsparcie – niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę! 

 

Zapewniamy:

 • Duży wybór maszyn – dysponujemy rozbudowaną flotą kilkuset zwyżek i ładowarek teleskopowych uznanych producentów.
 • Przejrzyste warunki najmu krótkoterminowego i długoterminowego – bez skomplikowanych formalności.
 • Atrakcyjne ceny – ustalane indywidualnie na podstawie uzgodnień dotyczących rodzaju maszyny i czasu najmu. Gwarantujemy dodatkowe korzyści dla naszych stałych Klientów!
 • Transport pod adres – jeśli wynajmowany jest u nas podest ruchomy, Nowy Sącz to miasto, do którego dostarczymy sprzęt pod wskazany adres.
 • Stały serwis z dojazdem – w razie usterek nasi serwisanci dojeżdżają na miejsce i mogą usunąć problemy od ręki. W razie poważniejszych problemów zapewniamy maszyny zastępcze.
 • Przeszkolenie operatorów – organizujemy kursy teoretyczne i praktyczne dla operatorów zwyżek w naszym ośrodku UDT-CERT w Katowicach.

 

Gdy podczas prac wysokościowych niezbędne są podesty ruchome, Nowy Sącz i okolice to obszar, gdzie jesteśmy stale do dyspozycji lokalnych firm i Klientów indywidualnych, którzy potrzebują profesjonalnego sprzętu gotowego do działania. 

 

Nie czekaj – już teraz skontaktuj się z nami, aby zamówić podnośniki koszowe do prac na wysokości w Nowym Sączu!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie