Znajdź nas na mapie

Zwyżki Łódzkie na wynajem

Nasza firma AA Herkules prowadzi wynajem podestów ruchomych w województwie łódzkim. Zaopatrujemy firmy z Łodzi i całego województwa łódzkiego w specjalistyczny sprzęt podnośnikowy – podesty nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe i na gąsienicach od sprawdzonych marek. Nasze podnośniki wypożyczamy na dogodnych warunkach wraz z transportem i serwisem. Razem z nami dzięki łatwej dostępności urządzeń jak zwyżka łódzkie rozwija się intensywnie!

 

Sprawdź ofertę zwyżek dla firm z województwa łódzkiego
 

Jako profesjonalna wypożyczalnia zwyżek w łódzkim dysponujemy szeroką gamą urządzeń dedykowanych do prac wysokościowych. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami jak Genie, Haulotte, JLG, Nifty Lift, Omme, Holland Lift, Teupen zaopatrujemy naszych klientów w profesjonalne wyposażenie, które jest gotowe do pracy w najbardziej wymagających warunkach.

 

Dostarczamy sprzęt przeznaczony do prowadzenia robót w obiektach – wyposażony w energooszczędne silniki elektryczne. Nasza flota włącza też podesty ruchome do użytkowania na zewnątrz – bazujące na wydajnych silnikach Diesla i terenowych oponach dla maksymalnej sprawności na trudnym terenie. W województwie łódzkim oferujemy:
 

 • podesty nożycowe – spalinowe i elektryczne,
 • podesty teleskopowo-przegubowe – spalinowe i elektryczne,
 • podesty na gąsienicach – elektryczne,
 • podesty masztowe – elektryczne,
 • ładowarki teleskopowe.

 

Wybierz markowe zwyżki łódzkie – dostarczamy gotowe do pracy urządzenia, które objęte są kompleksową opieką serwisową, a także zajmujemy się prowadzeniem szkoleń operatorów podnośników. Wybierając AA Herkules, możesz realizować efektywne i bezpieczne roboty na wysokości na terenie całego województwa łódzkiego.

Zapytaj o podesty ruchome w łódzkim!

Powiedz nam, jakie prace prowadzisz, a nasi eksperci dopasują najlepszy podnośnik i przygotują ofertę najmu dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zadzwoń do nas

Wynajem podnośników Łódź - jakie wybrać?

 

Flota AA Herkules liczy kilkaset podnośników światowych producentów. Wykwalifikowana kadra bez problemu pomoże dobrać odpowiedni podest ruchomy między innymi dla klientów z Łodzi i okolic. Wystarczy, że przekażesz nam informacje, do jakich prac podest będzie wykorzystywany i na czym Ci najbardziej zależy, np. na wysięgu zwyżki, wadze, ogumieniu, itp. Mnogość posiadanych modeli maszyn pomaga przy doborze odpowiedniego typu maszyny.

W ofercie posiadamy podnośniki nożycowe, których kosz jest wysuwany w sposób pionowy (góra-dół), który wyposażony jest dodatkowo w wysuwany pomost o długości 1.5m. Rodzaje zwyżek nożycowych, jakie posiadamy w swojej ofercie:

 

 • elektryczne - wyposażone w akumulatory podłączone do sieci 230V oraz szare niebrudzące ogumienie, które sprawdzi się w pomieszczeniach zamkniętych nie pozostawiając ani śladu na powierzchni. Dodatkowo maksymalna wysokość robocza takiej maszyny to 18,5 m, która potrafi udźwignąć do 500 kg.

 • spalinowe - napędzane przez wysokiej jakości silniki Diesla z napędem 4x4 
   

Kolejnym typem zwyżek, jakie mamy w naszej ofercie są podnośniki teleskopowo-przegubowe. Charakteryzują się dużym zasięgiem w pionie oraz zasięgiem bocznym. Ze względu na duży wysięg, tego typu zwyżka umożliwia dosięgnięcie do ciężko dostępnych miejsc, w przeciwieństwie do standardowych statycznych rusztowań. Podobnie jak w przypadku podnośników elektrycznych, zwyżki teleskopowo-przegubowe dostępne są w wariantach:

 

 • elektryczne - których maksymalna wysokość robocza wynosi 20,39 m, z udźwigiem do 230 kg, a zasięg boczny to okolice 13,54 m.

 • spalinowe - sięgają maksymalnie na wysokość 25,60 m oraz są w stanie udźwignąć ciężar do 250 kilogramów, z maksymalnym wysięgiem bocznym do 16,20 m.

 

Podnośniki typu pająk, głównie nazywane gąsienicowymi są podnośnikami hybrydowymi co oznacza, że posiadają napęd elektryczny oraz napęd spalinowy. Posiadają podpory stabilizujące, gwarantujące stabilną pozycję podczas pracy oraz bezpieczeństwo w czasie ich wykonywania. Sięgają aż do 23,6 metrów i potrafią unieść 200 kg obciążenia. Ich maksymalny zasięg boczny to 12,6 m.

 

Podesty masztowe nie posiadają wysięgu bocznego, lecz podnoszą się jedynie w kierunku pionowym. Udźwig maksymalny tych kompaktowych modeli to 200 kg i sięgają w okolice 10 metra. 

 

Oprócz zwyżek w ofercie AA Herkules dostępne są również ładowarki teleskopowe od światowego producenta JCB. Te profesjonalne i wielozadaniowe maszyny pozwalają na przewożenie ładunków za pomocą haków, łyżki oraz wideł, które można zamiennie stosować. Ich wysokość podnoszenia sięga do 16,7 metra oraz posiadają udźwig do 4 ton.

Zapraszamy do kontaktu oraz sprawdzenia szerzej naszej oferty wynajmu!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!