Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome samojezdne - wynajem

AA Herkules działa na rynku już od kilkunastu lat, zajmując się sprzedażą i wynajmem podestów ruchomych różnego rodzaju. Dysponujemy szeroką ofertą maszyn o różnych właściwościach i specyfikacjach. Wśród nich możemy znaleźć produkty światowych producentów takich jak: Genie, Haulotte, NiftyLift, czy JGL.

 

Czym charakteryzują się podesty ruchome samojezdne?

 

Podesty ruchome to urządzenia dźwigowe, które są wykorzystywane podczas prac instalatorskich, budowlanych czy montażowych odbywających się na wysokościach. Ich zadaniem jest ułatwianie pracy pracownikom, tak by umożliwić im bezproblemowe wykonywanie obowiązków nawet w najtrudniej dostępnych miejscach, zarówno w pionie, jak i poziomie. Taki sprzęt pozwala również wygodniej transportować materiały do określonych lokalizacji. Podest ruchomy to alternatywa dla tradycyjnych rusztowań stałych, które nie są aż tak profesjonalne i bezpieczne. Podesty samojezdne umożliwiają płynniejsze przemieszczanie się, co ułatwia w większym stopniu pracę w trudno dostępnych miejscach, a takich podczas na przykład prac instalatorskich nie brakuje.

 

W Naszej ofercie znajdują się podnośniki różnego typu. Zwyżki nożycowe umożliwiają prace instalacyjne, montażowe, czy wykończeniowe, są także doskonałym rozwiązaniem w sektorze logistycznym. Parametry techniczne, jakie reprezentują udostępniane przez nas urządzenia, są jednymi z najlepszych na rynku, dlatego spełnią nawet największe oczekiwania klientów. W zależności od potencjalnego przeznaczenia możemy wybrać spośród podnośników samojezdnych elektrycznych i spalinowych. Te pierwsze najlepiej sprawdzą się podczas używania wewnątrz pomieszczenia. Ich budowa, akumulator, a także w większości modeli, wyposażenie w szare ogumienie, sprawia, że najefektywniej pracują w obiektach zamkniętych. Drugi rodzaj podestów samojezdnych wyróżnianych ze względu na siłę napędzania, są te spalinowe. Okazują się one często niezbędne na placu budowy i radzą sobie w najtrudniejszych warunkach. Zwyżki nożycowe poruszają się w pionie nawet do 16 m, teleskopowo-przegubowe osiągają maksymalna wysokość do 26,5 m. Ze względu na wymienione korzyści, są to maszyny, które idealnie sprawdzą się podczas prac na wysokościach zarówno wewnątrz budynków jak i w terenie. Wykonywanie prac na wysokości za ich sprawą stanie się nie tylko wygodne i komfortowe, ale co najistotniejsze bezpieczne.

Podesty ruchome samojezdne dostępne na wynajem!

Skontaktuj się z naszą profesjonalną obsługą i skorzystaj z atrakcyjnej oferty wynajmu podestów ruchomych samojezdnych. Dołącz do tysiąca zadowolonych klientów!

Nie czekaj, zadzwoń!

Dlaczego warto zdecydować się na podesty samojezdne?

 

Postawienie na specjalistyczny i zaufany sprzęt to gwarancja efektywnej pracy, bez stresu z tyłu głowy. Taki sprzęt jest nieocenionym udogodnieniem i zdaje egzamin zarówno w budownictwie, jak i przy pracach magazynowych, konstrukcyjnych i instalatorskich. Oczywiście zakup wysokiej jakości maszyny, która będzie należycie spełniała swoje funkcje, łączy się z większym wydatkiem. Ponadto warto wziąć pod uwagę, że urządzenia tego typu w wielu branżach nie są potrzebne codziennie, a w wyjątkowych sytuacjach lub na różnych etapach pracy. Warto przeanalizować, co będzie bardziej opłacalną opcją.

 

Całe szczęście firma AA Herkules oprócz wynajmu, oferuje również sprzedaż zwyżek samojezdnych. W przypadku zdecydowania się na zakup podnośnika proponujemy odkupienie wynajmowanych zwyżek lub nową maszynę. Korzystający z naszych usług mogą liczyć na dodatkową pomoc w serwisie maszyn i transporcie. Sztab specjalistów zatrudnianych w naszej firmie oferuje doradztwo w podjęciu decyzji i wyborze sprzętu. Każdy nasz klient może liczyć na indywidualne podejście, profesjonalną obsługę i minimum formalności, a co najważniejsze zadowolenie z pracy na wysokiej klasy podestach ruchomych samojezdnych.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!