PODNOŚNIK NOŻYCOWY MOBILNY RYBNIK

Od 12 lat firma AA Herkules działa na rynku budowlanym, gdzie specjalizuje się wynajmem podnośników, ładowarek teleskopowych oraz zwyżek. Posiadając kilkaset maszyn w naszej flocie, jesteśmy w stanie dopasować się do wymagań naszych klientów, z którymi wcześniej zawsze przeprowadzamy indywidualne rozmowy w celu wybrania jak najlepszej i najwydajniejszej maszyny dla określonego zakresu pracy. Poza świadczeniem usług wynajmu podestów ruchomych oraz innych maszyn, firma AA Herkules prowadzi szkolenia na operatorów przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców i praktyków. Posiadamy ekspresowe terminy kursów oraz oferujemy profesjonalne kursy teoretyczno-praktyczne.

 

Podnośnik nożycowy mobilny Rybnik – Postaw na nas i wynajmuj w AA Herkules

 

W naszej flocie znajduje się spora ilość maszyn, z których można wyróżnić między innymi:

Podnośnik nożycowy elektryczny – które charakteryzują się bardzo wysoką efektywnością pracy przy zerowej emisji zanieczyszczeń do otoczenia. Dodatkowo posiadają niebrudzące ogumienie, które sprawdzi się idealnie podczas pracy wewnątrz pomieszczeń.

Podnośnik nożycowy spalinowy – praca na bardzo trudnym terenie dla tych maszyn nie stanowi wyzwania i znakomicie się sprawdzą w takich warunkach. Podesty napędzane są mocnym silnikiem Diesla oraz wyróżniają się podporami stabilizującymi, które znacznie ułatwią prace. Maszyna niezbędna na każdym placu budowy.

Każdy z wymienionych podestów może przemieszczać się w dwóch trybach prędkości. Podczas gdy świeci się ikona prędkości jazdy na joystick, wtedy uruchomiony jest tryb niskiej prędkości, co pomaga podczas przemieszczaniu się podestu z np. wyciągniętym ramieniem. W przeciwnym razie, gdy lampka jest wyłączona uruchomiony jest tryb wysokiej prędkości. W momencie gdy rozkładamy zwyżkę, tryb jazdy automatycznie przełącza się na wolny. Warto dodać, każdy podnośnik przejezdny wolnobieżny porusza się na własnych kołach. Podnośniki nożycowe posiadają bardzo trwałe i wytrzymałe pulpity sterowania, co przekłada się na wydajną i bezpieczną pracę.

 

Wszystkie trzy oddziały firmy AA Herkules zlokalizowane w Katowicach, Wrocławiu oraz Łodzi pozwalają naszym klientom na wypożyczenie podnośników na terenie całego województwa śląskiego, łódzkiego i dolnośląskiego. W naszej flocie znajduje się ponad 550 podestów i ładowarek teleskopowych. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji: 511 520 520.

 

Sprawdź resztę naszej oferty:
podnośniki teleskopowo przegubowe elektryczne
podnośniki teleskopowo przegubowe spalinowe
podnośniki masztowe elektryczne
podnośniki na gąsienicach
ładowarki teleskopowe

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Siedziba Główna Śląsk
Oddział Dolny Śląsk
Oddział Łódzkie
 • Siedziba Główna Śląsk

  ul. ks. mjr. Karola Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Oddział Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Oddział Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie