PODNOŚNIK ELEKTRYCZNY SOSNOWIEC

Jako AA Herkules od ponad 12 lat zajmujemy się wynajmem zwyżek, podnośników oraz ładowarek teleskopowych odpowiednio dobierając je do klienta po wcześniejszej indywidualnej konsultacji z nami. Dodatkowo, w naszej ofercie posiadamy również prowadzenie szkoleń na operatorów kategorii IP oraz atrakcyjne i konkurencyjne warunki wynajmu.

 

Podnośniki elektryczne Sosnowiec – co musisz wiedzieć?

 

Posiadane w naszej flocie podnośniki elektryczne cechują się szeroką gamą zróżnicowanych parametrów technicznych co pozwala sprostać wymaganiom naszych klientów i dopasować odpowiedni podnośnik do ich potrzeb. Wynajem podnośników elektrycznych jest to główny filar w naszej wieloletniej działalności na rynku i są one przygotowywane na śląsku, dolnym śląsku oraz województwie łódzkim. Sosnowiec oraz miasta ościenne są oczywiście obszarem działań firmy, w których oferujemy świadczenie swoich usług. Każda z dostępnych maszyn jest regularnie serwisowana przez wykwalifikowaną kadrę mechaników z odpowiednimi uprawnieniami konserwatorów. Bardzo ważnym aspektem jest dla naszej firmy zadowolenie klienta i przyjemna, bezpieczna praca z wykorzystaniem naszych podnośników elektrycznych i resztą maszyn.

 

Podnośniki nożycowe elektryczne wynajem – szczegóły i krótka charakterystyka

 

Posiadane w naszej ofercie podnośniki elektryczne, które napędzane są silnikiem z akumulatorów mogą pochwalić się wysoką efektywnością pracy. Cechą charakterystyczną podnośników elektrycznych jest z pewnością niebrudzące, szare ogumienie które nie zostawia po sobie śladów. Dodatkowo, silnik znajdujący się w podnośniku jest wysoko ekonomiczny oraz cechuje się zerową emisją zanieczyszczeń do otoczenia. Wysokość robocza podestów elektrycznych z naszej floty sięga od 5,9m do 18,5m. Nie można zapomnieć o dodatkowym wysięgu bocznym, który polega na wysunięciu ruchomej części pomostu na odległość do 1.5m Taki podnośnik sprawdzi się idealnie podczas pracy w wewnątrz pomieszczeń. Podnośniki elektryczne posiadają kompaktowy rozmiar oraz nie mają problemu z przemieszczaniem się z podniesioną platformą.

 

Wszystkie trzy oddziały firmy AA Herkules zlokalizowane w Katowicach, Wrocławiu oraz Łodzi pozwalają naszym klientom na wypożyczenie podnośników na terenie całego województwa śląskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego. W naszej flocie znajduje się ponad 550 podestów, zwyżek i ładowarek teleskopowych. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji: 511 520 520.

 

Sprawdź resztę naszej oferty:


podnośniki nożycowe spalinowe
podnośniki teleskopowo przegubowe elektryczne
podnośniki teleskopowo przegubowe spalinowe
podnośniki masztowe elektryczne
podnośniki na gąsienicach
ładowarki teleskopowe

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Siedziba Główna Śląsk
Oddział Dolny Śląsk
Oddział Łódzkie
 • Siedziba Główna Śląsk

  ul. ks. mjr. Karola Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Oddział Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Oddział Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie