Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome Lublin

Chcesz rozpocząć prace na wysokości? Wybierz podnośniki, które gwarantują ich bezpieczeństwo, szybkość i wydajność. W naszej ofercie znajdziesz różnych typów podesty ruchome. Lublin jest miastem, w którym dostarczamy je na miejsce nawet w 24 godziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Duży wybór podnośników koszowych w Lublinie dla Twojej firmy!

 

Prace wysokościowe warto prowadzić z użyciem nowoczesnego sprzętu podnośnikowego, który dostępny jest w naszej firmie w wielu wariantach do wyboru. Oferujemy poniższe rodzaje podnośników w Lublinie:

 • Podnośniki teleskopowo-przegubowe,
 • Podnośniki nożycowe,
 • Podnośniki masztowe,
 • Podnośniki na gąsienicach,
 • Podnośniki przepychane,
 • Ładowarki teleskopowe.

 

Nasze maszyny są zróżnicowane, dzięki czemu można indywidualnie dopasować je do konkretnego zadania. Do prac w pomieszczeniach dedykujemy maszyny z napędami elektrycznymi, które mają bezemisyjne, ciche silniki zasilane pojemnymi akumulatorami. Z kolei na zewnątrz rekomendujemy podnośniki z silnikami spalinowymi Diesla, które wyposażone są w napędy 4x4 oraz wytrzymałe opony z terenowym bieżnikiem.

 

Jeśli potrzebujesz porady w wyborze właściwego podnośnika, nasi eksperci doradzą, jaki model sprawdzi się do konkretnego zadania!

Chcesz wynająć zwyżkę w Lublinie?

Zapytaj nas o dopasowany do Twoich potrzeb podest ruchomy. Lublin to miasto, w którym jesteśmy do Twojej dyspozycji!

+48 518 700 004

Podesty ruchome w Lublinie wynajmij w AA Herkules!

 

Klientom planującym wypożyczyć podesty, Lublin daje dostęp do wielu wypożyczalni. Gdy szukasz tej, która jest sprawdzona i godna zaufania, wybierz AA Herkules! Nasza wypożyczalnia podnośników jest obecna na rynku już od 2008 roku. Aktualnie działamy w kilku regionach kraju, w tym także w województwie lubelskim. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór markowych zwyżek, które są zawsze gotowe do pracy, a także paletę usług, aby roboty wysokościowe razem z nami odbywały się wygodnie, szybko i sprawnie.

 

Wybierając naszą ofertę, nie musisz obawiać się o transport. Posiadamy własne autolawety do dowożenia podnośników, dlatego dostarczymy potrzebny sprzęt bezpośrednio pod Twój adres i odbierzemy go po zakończeniu robót. Także świadczymy usługi serwisowe w razie awarii podnośników. Realizujemy je na miejscu, a jeśli naprawa od ręki nie jest możliwa, dowozimy sprzęt zastępczy.

 

Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług szkoleniowych odbywających się w Katowicach. To tutaj prowadzimy własny ośrodek UDT-CERT, który organizuje kursy dla operatorów podnośników i ładowarek. Wyróżnia nas bardzo wysoka zdawalność, dzięki wykorzystaniu skutecznych metod szkoleniowych i nacisku na ćwiczenia praktyczne.

 

Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą, chcesz otrzymać wycenę lub pomoc w wyborze odpowiedniego podnośnika koszowego, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy są gotowi do pomocy!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!