Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome Holland Lift

Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem podestów ruchomych wśród których możemy znaleźć również produkty cenionej marki Holland Lift.

 

Czym charakteryzują się podesty ruchome Holland Lift?

W Naszej ofercie między innymi znajdują się podnośniki marki Holland Lift. Zwyżki nożycowe umożliwiają prace instalacyjne, montażowe, czy wykończeniowe. Parametry techniczne, jakie reprezentuje ta marka są jednymi z najlepszych wśród naszej oferty, dlatego spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Maszyny są napędzane silnikiem elektrycznym, który zasilany jest za pomocą akumulatorów. To pozwala na ekonomiczne użytkowanie i jednocześnie maksymalizuje efektywność. Zwyżki poruszają się w pionie nawet do 18,50 m, za pomocą wysunięcia ruchomej części pomostu pozwalają na zastosowanie wysięgu bocznego do 1,50 m. Ich maksymalny udźwig to 500 kilogramów. Ponadto zwyżki wyposażone zostały w szare ogumienie, co wpływa na to, że nie brudzą powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Ze względu na wymienione walory są to maszyny idealne podczas prac na wysokościach wewnątrz budynków. Praca na wysokości z ich pomocą stanie nie tylko wygodna i komfortowa, ale co najistotniejsze bezpieczna.

Interesują Cię zwyżki Holland Lift?

Dowiedz się więcej o maszynach Holland Lift i zapytaj się o szczegóły klikając w przycisk po prawej. Nasza fachowa obsługa czeka na Twoje pytania! Zapraszamy do kontaktu. 

Nie czekaj, zadzwoń!

Historia i atutu podnośników marki Holland Lift

 

Holland Lift został założony w 1984 roku. Od samego początku priorytetem firmy było zapewnienie bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości i tak pozostał do dzisiaj. Szeroka oferta produktów i wysoka jakość ugruntowały Holland Lift pozycje lidera i uznanie na światowym rynku. Wybór podestów ruchomych tego producenta to gwarancja bezpieczeństwa nawet w ekstremalnych warunkach pracy. 

 

Zakup niezawodnej zwyżki, która będzie reprezentowała wysoką jakość i pozwoli na korzystanie z wszystkich udogodnień to bardzo duży wydatek. Warto mieć na uwadze, że podestów ruchomych w wielu branżach używa się „od święta”. Z tego względu firma AA Herkules oferuje oprócz zakupu, również usługi wynajmu zwyżek Holland Lift. Klienci mogą dodatkowo skorzystać z serwisu maszyn i pomocy w ich transporcie. Zespół specjalistów w dziedzinie podestów ruchomych oferuje doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu. Każdy może liczyć na sprzęt, który będzie maksymalnie dostosowany do ich oczekiwań i potrzeb. W momencie, kiedy klienci decydują się zakup, oferujemy odkup wynajmowanych lub proponujemy nowy podest. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!