Znajdź nas na mapie

Dolnośląski oddział wypożyczalni zwyżek AA Herkules

Wypożyczalnia AA Herkules specjalizuje się w wynajmie podnośników dla klientów z Dolnego Śląska. Dzięki naszej rozbudowanej flocie podestów ruchomych dolnośląskie firmy mają stały dostęp do profesjonalnego sprzętu niezbędnego w czasie prac na wysokości. Poznaj pełną ofertę i zadzwoń, a dobierzemy dla Ciebie najlepszą zwyżkę i dostarczymy ją na miejsce na terenie całego województwa dolnośląskiego!

 

Profesjonalne podesty ruchome dla dolnośląskich firm

 

Potrzebujesz zwyżki na Dolnym Śląsku? Jesteś w dobrym miejscu! AA Herkules zapewnia kompleksową obsługę wynajmu podnośników we Wrocławiu i na terenie województwa dolnośląskiego. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm z Dolnego Śląska, do naszego katalogu dobraliśmy ponad 30 różnych modeli podestów ruchomych i ładowarek dostępnych w dużych ilościach. Maszyny zostały przetestowane i sprawdzone podczas prac wysokościowych w najróżniejszych warunkach. Oferujemy urządzenia o wysokości podnoszenia do 25,6 m, które przeznaczone są m.in. do prowadzenia robót budowlanych, montażowych, inwentaryzacyjnych oraz magazynowych. Nasze zwyżki dostępne są w wariantach z silnikami elektrycznymi i spalinowymi, dzięki czemu mogą być użytkowane we wnętrzach i na zewnątrz.

 

W naszej bazie na Dolnym Śląsku dysponujemy flotą składającą się z ładowarek teleskopowych oraz wolnobieżnych urządzeń tj.:
 

 • podesty ruchome nożycowe,
 • podesty ruchome teleskopowo-przegubowe – również na gąsienicach,
 • podesty ruchome masztowe.

 

Nasz sprzęt jest regularnie kontrolowany, poddawany badaniom technicznym i zawsze gotowy do pracy. Oferujemy wyłącznie markowe urządzenia podnośnikowe, ś a to m.in. zwyżki Holland Lift, Genie, Haulotte, Nifty Lift, Teupen, JLG, Omme. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zapleczu sprzętowemu tj. zwyżki koszowe, dolnośląskie inwestycje prowadzone przez Twoją firmę będą realizowane jeszcze efektywniej! Skontaktuj się z nami, a specjaliści działu wynajmu przygotują indywidualną ofertę wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego - niezmiennie na przejrzystych warunkach, które będą satysfakcjonowały obie strony!

Wynajmij podesty ruchome na Dolnym Śląsku w AA Herkules!

Tylko u nas czeka kompleksowa oferta obejmująca profesjonalne zwyżki wraz z transportem, serwisem i szkoleniami.

Kliknij i połącz

Zapewniamy obsługę najmu na najwyższym poziomie w woj. Dolnośląskim


Począwszy od pierwszego kontaktu i wyboru maszyny, a skończywszy na jej odbiorze i uściśnięciu ręki naszemu kierowcy przy odbiorze. Nasza wypożyczalnia jest ceniona za rzetelną i fachową obsługę oraz wsparcie klientów na każdym etapie najmu!

Wykorzystaj kompetencje specjalistów ds. wynajmu z wieloletnim doświadczeniem, którzy rozwieją Twoje wątpliwości co do wyboru konkretnego typu maszyny oraz modelu - pozbądź się dyskomfortu i zaoszczędź czas. Wystarczy, że wiesz do czego chcesz wykorzystać podnośnik i do jakiej wysokości muszą dostać się pracownicy, a resztą technicznych aspektów zajmiemy się my! Wybierając AA herkules poza wynajmem podnośnika ze stałą obsługą serwisową, zyskujesz dostęp do usług dodatkowych tj. transport zwyżki w dowolne miejsce na Dolnym Śląsku (z możliwością przetransportowania w czasie najmu i odbioru po jego zakończeniu), a także szkoleń pracowników na operatorów podestów ruchomych. 


W kwestii wynajmu wolnobieżnych podestów ruchomych i ładowarek działamy kompleksowo. W połączeniu z przejrzystymi warunkami najmu i konkurencyjnymi cenami, a także miłą i kompetentną obsługą, zyskaliśmy grono stałych klientów, do którego zapraszamy kolejnych inwestorów i wykonawców usług potrzebujących zwyżek w Dolnośląskim regionie Polski - w tym i Ciebie!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Mapka zasięgu firmy

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lublin
Podkarpackie
 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Tyniec Mały / Wrocław
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lublin

  ul. Szafranowa 8,
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Otwieramy wkrótce!