10 lat na rynku!

polska firma

Szybki wynajem w bazie:

  • ŚLĄSK +48 500 600 333
  • DOLNY ŚLĄSK +48 509 506 501
Szukaj...

Wynajem podnośników koszowych

wybierz podnośnik na wynajem

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu podnośników. Mamy w niej urządzenia nożycowe, teleskopowo-przegubowe oraz masztowe. Jesteśmy w stanie zaproponować podest dostosowany do każdego rodzaju prac. Nasze podnośniki dzięki odpowiednio dobranym parametrom idealnie sprawdzą się do pracy w halach i magazynach, jak również na zewnątrz. Wśród naszych propozycji w wypożyczalni zwyżek znajdują się podesty z dużymi i małymi platformami, co znacznie ułatwia dobór podnośnika do pracy.

 

W naszej flocie znajdują się zwyżki o różnym napędzie - znajdą u nas Państwo zarówno zwyżki elektryczne, jak i spalinowe. Wszystkie są w doskonałym stanie technicznym i mają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. W razie problemów z doborem najodpowiedniejszego podestu nasi specjaliści służą swoja pomocą i fachowa poradą.

O firmie

AA HERKULES Podesty Ruchome to podesty ruchome w najlepszej cenie idealnie dobrane do Twoich potrzeb. Wynajem na terenie województwa: śląskiego, opolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego oraz okolic. Wszystkie nasze podnośniki są w bardzo dobrym stanie technicznym i posiadają aktualne badania techniczne z Urzędu Dozoru Technicznego.