10 lat na rynku!

polska firma

Szybki wynajem w bazie:

  • ŚLĄSK +48 500 600 333
  • DOLNY ŚLĄSK +48 509 506 501

Szkolenia

Prowadzimy profesjonalne kursy teoretyczno-praktyczne, przygotowujące do egzaminu państwowego przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego. W naszym certyfikowanym ośrodku szkoleniowym zdobędziesz kwalifikacje kategorii IP niezbędne do obsługiwania podestów wolnobieżnych (podnośniki nożycowe, przegubowe, teleskopowe). Kurs składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Bezpośrednio po nim następuje egzamin państwowy przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, która wydaje zaświadczenia kwalifikacyjne ważne bezterminowo na terenie całego kraju.

 

Kurs na operatora podestów ruchomych w AA Herkules:

 

  • ekspresowe terminy
  • egzamin bezpośrednio po kursie
  • szkolenie i egzamin odbywa się na naszych maszynach

 

Oferujemy profesjonalne szkolenia na wybrany rodzaj podestów ruchomych:

 

  • podesty wolnobieżne, czyli podnośniki nożycowe, przegubowe, teleskopowe

 

Najlepsza zdawalność w całym regionie!

 

730 690 048, 

 

 

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Oferujemy kursy na operatorów podestów ruchomych. Na naszym kursie można zdobyć uprawnienia na obsługę podestów wolnobieżnych i przewoźnych, a więc obejmuje to zarówno podnośniki elektryczne, jak i podnośniki spalinowe (nożycowe, przegubowe, teleskopowe), co jest równoznaczne z kwalifikacjami kategorii IP. Nasz ośrodek szkoleniowy posiada rekomendację Urzędu Dozoru Technicznego i nasi kursanci zdają egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Kwalifikacje UDT są honorowane w całym kraju. Egzamin następuje bezpośrednio po zakończeniu kursu. Aby do niego przystąpić, trzeba najpierw przejść kurs w części teoretycznej oraz praktycznej. 

O firmie

AA HERKULES Podesty Ruchome to podesty ruchome w najlepszej cenie idealnie dobrane do Twoich potrzeb. Wynajem na terenie województwa: śląskiego, opolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego oraz okolic. Wszystkie nasze podnośniki są w bardzo dobrym stanie technicznym i posiadają aktualne badania techniczne z Urzędu Dozoru Technicznego.