10 lat na rynku!

polska firma

Szybki wynajem w bazie:

  • ŚLĄSK +48 500 600 333
  • DOLNY ŚLĄSK +48 509 506 501
Szukaj...

Sprzedaż podnośników koszowych

wybierz podnośnik na sprzedaż

Firma AA Herkules świadczy usługi w zakresie sprzedaży urządzeń takich jak podnośniki nożycowe, teleskopowo-przegubowe, czy też masztowe. W zależności od zapotrzebowania, jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedni podest, nadający się zarówno do pracy na zewnątrz, jak i w halach lub magazynach. Szeroki asortyment obejmuje podesty z platformami o różnych wymiarach i o zróżnicowanym napędzie.

Obsługujemy nie tylko przedsiębiorstwa, ale także klientów indywidualnych. Dzięki ogromnemu wyborowi i doświadczonym pracownikom, z pewnością dobierzemy odpowiedni podest ruchomy - w zależności od potrzeb: mały lub duży, elektryczny lub spalinowy. Oferowane urządzenia pracujące w naszej flocie na wynajem posiadają aktualne badanie Urzędu Dozoru Technicznego, co oznacza, że są w doskonałym stanie technicznym, a ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Prowadzimy również sprzedaż maszyn używanych nie zarejestrowanych w Urzędzie Dozoru Technicznego z możliwością przeprowadzenia badania za dodatkową opłatą.

O firmie

AA HERKULES Podesty Ruchome to podesty ruchome w najlepszej cenie idealnie dobrane do Twoich potrzeb. Wynajem na terenie województwa: śląskiego, opolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego oraz okolic. Wszystkie nasze podnośniki są w bardzo dobrym stanie technicznym i posiadają aktualne badania techniczne z Urzędu Dozoru Technicznego.